Lista ocen Volvo V40 I 1.9 TD 115KM 85kW 1999-2004 (58) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Thorgal
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Siedziałem w kolegi 850`ce i tam są salony w porównaniu do mojej V40. Tu kierowca ma wrażenie bycia otoczonym przez samochód. Nie jest to minus, ale ujmę to tak: komfort w innym wydaniu, ponieważ mi to nie przeszkadza. Głębokie i bardzo wygodne fotele dodają wygody (z przodu ustawiane w trzech płaszczyznach!!!). Wszędzie blisko do sięgania. W dniu zakupu jechałem na tylnej kanapie i siedząc za kierowcą było ciasno (mam 188cm wzrostu). Na co...
~darknoid
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Hmm... dość subiektywna kategoria, bo wszystko głównie zależy od tego czym jeździliśmy poprzednio. Powiem tak, w porównaniu z Audi 80 B4, jest mało miejsca. Czasami nawet trudno zmienić ustawienie nachylenia oparcia, kiedy ma się zegarek na ręku, bo ręką ledwo co wchodzi. Żona nie może już usiąść w siadzie skrzyżnym :P na fotelu, a w Audi mogła hehe, a drobna z niej osóbka. Przestrzeń dla pasażerów do przyjęcia, bagażnik (w kombi), wcześniej...
~Tomek
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Przecietnie, a biorac pod uwage wymiary zewnetrzne auta nawet bardzo przecietnie. Przestrzen na nogi: jesli podrozuja osoby do ok. 180 cm wzrostu, jest jeszcze ok. Gdy wsiada ktos wyzszy, to robi sie problem dla niego albo pasazera z tylu. Laguna II wygrywa tutaj zdecydowanie, rowniez jesli chodzi o bagaznik (bagaznika Octavii to w ogole nie ma sensu porownywac: 600l w por. do bodajze 430l w v40).
~nnietykalny.wp.pl
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
z przodu bardzo duzo miejsca, szeroko z tyłu sa pewne zastrzeżenia. Mam wewrsje gdzie w tylnej kanapie są dwa wyjmowane foteliki dla dzieci - wtedy jest jeszcze wiecej miejsca na nogi. Bardzo wysoki komfort podróżowania. Jest o najbogatsza wresja z tego rocznika, pełna elektryka, nawigacja, podgrzewane fotele, środek z elementami drewnianymi itd.
~GG
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Tylko przeciętnie z plusem, głównie z uwagi na naprawdę niewielki jak na tę klasę auta bagażnik. Ilość miejsca za kierownicą wystarczająca, pasażerowie jeżdżacy z tyłu też nie narzekali. Przewygodny fotel kierowcy - jedziesz 2 tys km \"od strzała\", wysiadasz i możesz wracać. Żadnego bólu w plecach, ale to w końcu volvo...
~pelovsky
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
z przodu jadę ja, z tyłu moja żona z dzieckiem w foteliku. jak do tej pory to najbardziej przestrzenny samochód w jakim siedziałem. dodatkowo wygoda foteli to rzecz wręcz legendarna. za kierownicą spędziłem 3/4 podróży z Ddańska do Hahn (coś koło 900km) i wysiadłem jakbym dopiero wstał z łóżka.
~tomblin
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
jest to samochód o dużych gabarytach zewnętrznych i masie ale przestrzeni w środku jest jak w kompakcie,jest to spowodowane tym, że jest niski za to dobrze sie prowadzi ale przestrzeni nie ma dużo jak na te gabaryty, z przodu jest ok, ale na tylnej kanapie trzy odoby dorosłe mają ciasno,
~Primosz
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Z przodu brak zastrzeżeń. Fotele przewygodne! Nawet po długiej jeżdzie plecy i niżej nie bolą. Miejsca wystarczająco dużo. Jednak z tyłu zaskakująco go malo jak na gabaryty auta. 4 osoby średniego wzrostu jadą wygodnie. Jednak gdy z przodu usiądzie dryblas to pasażer z tyłu może nabawić się klaustrofobii. 4-
~olej
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Rozmiary auta kompaktowego. Za kierowcą wygodnie usiądzie tylko kobieta lub dziecko. Za to dużo miejsca nad głową. Ja mam 190cm wzrostu, a nad głową zostają jeszcze 3 palce przestrzeni. 4 osoby będą podróżować całkiem wygodnie, ale 5 - tylko w razie konieczności.
Dziennik kosztów dla Volvo V40 I 1.9 TD 115KM 85kW
6,4
~lukas
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Z przodu super, bardzo wygodne fotele, świetne miejsce kierowcy, jeden z wygodniejszych jakie prowadziłem. Z tyłu dość mało miejsca na nogi (jak na kombi), ale da się komfortowo podróżować, a kanapa jest bardzo wygodna.