Lista ocen Volvo V60 II Kombi (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcel
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Wsadzić trzeba między bajki jakieś zawiłe menu w wyświetlaczu centralnym. Jest intuicyjne i po kilku minutach każdy będzie się nim posługiwał bez problemów. Wszystkie przyciski są tam, gdzie trzeba, a jest ich mało. Trochę mało trafiony pomysł z przyciskiem start/stop, który lepiej, gdyby był wciskany, a nie obracany i wystający. Świetny pomysł z mapą pomiędzy zegarami, ale minus, że nie można tam mieć map od Googlla.
~ksk19
Kombi 2.0 T4 190KM 140kW
System multimedialny jest dość intuicyjny i rozbudowany. Ani razu nie włączyłem jeszcze Apple Carplay. Natywny system jest po prostu wystarczająco dobry. Wbudowany Spotify umożliwia komfortowe słuchanie muzyki bez podłączania telefonu. Oczywiście mogę się przyczepić do regulacji temperatury, która jest dostępna jedynie z ekranu dotykowego lub za pomocą komend głosowych. Jednak po przyzwyczajeniu nie jest to mocno dokuczliwe.
~96er
Kombi 2.0 T4 190KM 140kW
Fantastyczne fotele o wielostopniowej regulacji (w wersji R-design niemal kubełkowe fotele sportowe), ekran centralny wymaga przyzwyczajenia i nie zawsze jest intuicyjny. Błędem jest rezygnacja ze składania tylnej kanapy 40/20/40 (jak to było w poprzednim V60) dla 60/40 z małym okienkiem na długie przedmioty.
~96er
~Mieszko
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Fotele są dość wygodne, mogłyby być lepsze, aczkolwiek po dłuższej trasie nie jestem zmęczony jazdą. Pozycja za kierownicą jest dobra, nie ma na co narzekać. Sterowanie klimatyzacją jest dość łatwe ale niestety odbywa się tylko i wyłącznie ekranem dotykowym na środku.
~ddominus
Kombi 2.0 B3 Benzynowy Mild Hybrid 177KM 130kW
Samochód stworzony do jazdy, wygodnej jazdy. Nie wszystkim mogą pasować fotele, chociaż ja uważam je za wygodne bo są lekko twarde. Możliwość ustawiania we wszystkich kierunkach. Projektanci Volvo dobrze zrobili swoją robotę.
~Michał
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Ergonomia jest bardzo dobra, fotele wygodne, pozycja za kierownicą bardzo fajna i jest duży zakres regulacji. Sterowanie klimatyzacją odbywa się za pomocą ekranu radia ale jest to dość intuicyjne i łatwe.
~ED
Kombi 2.0 B4 Diesel Mild Hybrid 211KM 155kW
Responsywność ekranu centralnego jest taka sobie. Nie ma już pułki za konsolą środkową szkoda. Dźwigienki od migaczy i wycieraczek lekko za krótkie jak dla mnie. Mało wygodna roleta bagażnika
~ZSZ
Kombi 2.0 T4 190KM 140kW
Wszystko w sumie mi pasuje, choć nie jestem zwolennikiem tabletu. Lubię tradycyjne pokrętła i przyciski a nie wiecznie wymazany ekran no ale takie czasy.
Dziennik kosztów dla Volvo V60 II Kombi
7,4
~Karol
Kombi 2.0 D4 190KM 140kW
To moje subiektywne odczucie. Zmiana temperatury wymaga koncentracji. Trzeba się przyzwyczaić do obsługi wyświetlacza. Brak zbędnych przycisków.
Volvo V60 II  Kombi