Lista ocen Volvo V60 II Kombi (28)

~Robert
Kombi 2.0 T5 250KM 184kW
Decydując sie na volvo otrzymałem do jazdy testowej v60 z silnikiem diesla D4 na weekend 8 stopniowy automat. Średnie spalanie po Wrocławiu i okolicach wyszło mi na poziomie 8,9 L/100. Poprosiłem o auto z silnikiem D3 ( nawet nie ma co porównywać - to auto z tym silnikiem nie jest demonem prędkości szczerze odradzam. Po kilku dniach otrzymałem v60 z silnikiem T5 r- design i w tym aucie się zakochałem... Spalanie nieco więcej od D4 na poziomie...
3,7
~ZSZ
Kombi 2.0 T4 190KM 140kW
Gdyby przyjąć idealistyczne podejście, że oceniamy wygląd, wygodę, wyposażenie, prowadzenie, bezpieczeństwo to pewnie byłoby 5 gwiazdek. Niestety ocenie podlega też bezawaryjność a tu jest bardzo słabo. Stąd 3 gwiazdki.
~Wojtek
Kombi 2.0 T5 250KM 184kW
bardzo fajne auto - bardzo dobrze wykonane, super systemy i szereg pakietów jakie koniecznie warto dokupić podczas konfiguracji auta przy zakupie. Kupując auto wybierałem po między v60 a mercedesem C lub E i szczerze muszę powiedzieć że c klasa to maleństwo i mimo bardzo bogatego wyposażenia daleko mu do volvo. E klasa wielkościowi ok ale mimo wszystko nowoczesność systemów i wykończenie także na + dla volvo. Aktualny przebieg 8000 km
~Darek
Kombi 2.0 B5 Benzynowy Mild Hybrid 264KM 194kW
Generalnie samochód jest świetny, ale chyba brakuje mu tego czegoś, co mają niemieckie odpowiedniki w segmencie premium, a za takowe uważa się Volvo. To mój czwarty samochód tej marki i z przykrością muszę powiedzieć, że najsłabszy. Przyjemność z jazdy oraz komfort podróżowania są na bardzo wysokim poziomie. Jednakże pewne mankamenty nie powinny się zdarzać w samochodzie niestety tylko aspirującym do segmentu premium.
~Darek
Kombi 2.0 B5 Benzynowy Mild Hybrid 264KM 194kW
~Damian
Kombi 2.0 B3 Benzynowy Mild Hybrid 177KM 130kW
Samochód cieszy oko. Wyglad zew. jak i wew. dla mnie super. Pojemny bagażnik - dla rodziny jak znalazł
~ED
Kombi 2.0 B4 Diesel Mild Hybrid 211KM 155kW
Auto fajne, ale zakładanie jakiś ograniczeń na prędkość to jakaś pomyłka. Niedługo producent telewizorów założy nam kaganiec na oglądanie TV Bzdura. Niemiecka autostrada i cała wielka trójka odjeżdża mi w siną dal. W nawiązaniu do tego, po co mi ponad 200KM a są i wersje mocniejsze skoro nie mogę ich wykorzystać. Nie mogę wyłączyć funkcji auto start, bo producent ograniczył taką możliwość, co jest kolejną bzdurą. Generalnie Volvo chce mi...
~4AD
Kombi 2.0 D4 190KM 140kW
Typowe klasyczne kombi, które niczego nie udaje. Jest pojemne, wygodne i pewnie się prowadzi.
~JBO
Kombi 2.0 B3 Benzynowy Mild Hybrid 177KM 130kW
Bardzo dobre auto do spokojnej, wyważonej jazdy. jeśli szukasz spokojnej jazdy, nie chcesz rzucać się w oczy, i mieć komfort, to bardzo dobry wybór.
Dziennik kosztów dla Volvo V60 II Kombi
7,4
~Ona
Kombi 2.0 D4 190KM 140kW
Przesiadlem sie z passata o tej samej mocy, gorsze wyposazenie od highline w tej samej cenie, mniej zwawy, doplaty za kazda bzdure. Ma line asyst czego nie mial pasek
Volvo V60 II  Kombi