Lista ocen Volvo V70 II (97) - Ergonomia

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzechu
Kombi 2.4 T 200KM 147kW
Zawsze się śmiałem jak ktoś w trakcie testów w tv mówił \"wszystko pod ręką\". A gdzie mają byc przełączniki - w bagażniku? Ale tu naprawde wszystko jest pod ręką. Rewelacyjny klimatronic (zero potrzeb regulacji) wysoko radio, światła włączane automatycznie od stacyjki. I w końcu mam samochód, w którym podłokietnik na drzwiach jest na optymalnej wysokości - można lewą rękę WYGODNIE oprzeć na drzwiach i trzymać nią kierownicę. Nic tylko wrzucić...
~Krzysiek
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Kosola środkowa, wszelkie właczniki, pstryczki, itp. dobrze rozplanowane, nawigacja wysuwana, telefon w podłokietniku i na konsoli bardzo wygodny, wszystko pod ręką. Niestety od kiedy wyłączyli TV analogową TV Volvo bezużyteczne, audio wyśmienite, ja mam Dolby Surround, w drugim jest ProLogic, jeśli nie masz oryginalnych płyt z wytwówrni to zapomnij że się będziesz cieszył ProLogiciem, na allegro jest nowy patent do kupienia, za 200PLN można...
~nigdy nie kupuj w komisie
Kombi 2.4 170KM 125kW
bez rewelacji , prawa noga do gazu nie ma miejsca (słupek z radiem na środku przeszkadza - mógłby być troche odsunięty. pedały trochę za dalego - trudno sięgnąć, jak już fotel przysuniesz to podłokietnik zostaje z tyłu :) - no trzeba sie dopasować . Dobrze że regulacja lędzwiowa fotela jest. I ciężko się wsiada - niski ten wóz Bagażnik mały - dolna płyta dość wysoko (gdzieś się tłumik musiał zmieścić :) )
~digiman
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Bardzo wygodne fotele! Mam wersje ze sterowaniem radiem i tempomatem w kierownicy więc wszystko jest pod ręką. Uchwyt na kubek dla kierowcy umieszczony w bardzo dobrym miejscu, nie trzeba go nigdzie szukać. Troche za płytkie schowki w drzwiach. Podłokietnik który można rozłożyc jak stolik też na plus (wychodził tylko w wersji przed liftem)
~djf01@op.pl
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Obsługa jest intuicyjna, poza włącznikiem wycieraczek, który działa odwrotnie niż w i innych autach (czasowe do góry, ciągłe w dół). Proponowałbym jak najszybciej zmienic odtwarzacz audio z firmowego. Mój po prostu przestał działac w drodze i nie znalazłem do tej pory nikogo kto umiałby go naprawic (Lublin). Do nawigacji na cd niedostępna jest mapa polski.
~Jak
Kombi 2.4 T 200KM 147kW
Wszystko pod reka. Sterowanie radia, tempomatu i telefonu w kierownicy. Podlokietnik z przodu i z tylu (z masa wbudowanych gadzetow lacznie ze stolikiem i uchwytem na kubki. Samoprzyciemniajace sie lusterko wsteczne mogloby sie samoprzyciemniac nieco bardziej. Sprawiajacy tandetne wrazenie mechanizm zamykania schowka po stronie pasazera.
~tomek
Kombi 2.4 T 200KM 147kW
Wszystko łatwe i czytelne. Nie trzeba się zastanawiac gdzie jest jaki guzik. Wszystko w zasięgu reki, bez zbędnych udziwnień. Tak powinno byc w kazdym aucie. Dla mnie ma wszystko czego trzeba, bez zbędnej psującej się elektroniki. Nadmienię, że mam fulla bez ksenonu i navi.
~Maciej
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Parę elementów w tej wersji jest niedopracowanych. Dostęp do sterowania szybami i zamykaniem centralnego zamka jest troszkę nieergonomiczny dla osób o wyższym wzroście - trzeba nienaturalnie wygiąć rękę. Poza tym ergonomia bez zarzutu - dużo przemyślanych schowków, uchwytów itp.
~Ja
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Miejsca było bardzo dużo, zarówno z przodu jak i z tyłu, również nad głową. Fotele były szerokie i wygodne, idealne do dalekich podróży. Przyciski sterowania tempomatem, światłami, klimatyzacją czy radiem pozwalały na obsługę bez opuszczania oczu z drogi.
~black edition
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Doskonale pod kazdym wzgledem fotele kierwcy i pasazera. samochodem jezdza dwie osoby (185cm i 156cm wzrostu) Regulacja bardzo wysokiej elastycznosci Wszystkie instrumenty w zasiegu reki i przejrzyscie rozmieszczone monitor navi w idealnym polozeniu