Lista ocen Volvo V70 II (181)

~tomek
Kombi 2.4 T 200KM 147kW
Dałem tylko dobrze, ponieważ amortyzacja mnie nie powala. Poza tym auto duże przestronne, zadowolony jestem najbardziej z bagażnika-jego szerokości, ponieważ wędki mi się mieszczą fajnie:) Fajne duże przestronne auto, polecam
~Machloj
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Całokształt tego autka super mogę polecić to autko każdemu kto ma rodzinę bądź osobą które potrzebują dużej powierzchni bagażowej a chcą podróżować wygodnie i oszczędnie.
~Dr.Doom
Kombi 2.0 T 180KM 132kW
nie ma lepszego kombi. Nie ma i już. Mogę zamienić tylko na kolejne v70
~Mizak
Kombi 2.4 170KM 125kW
Idealny samochód dla rodziny. Można zapakować pół domu, dołożyć żonę i dwójkę dzieci a on jedzie jak gdyby nic. Komfortowy, miejsca w środku mnóstwo. Jechałem w nim trasę 1300 kilometrów i w ogóle nie czułem zmęczenia.
~Mizak
~lazart@o2.pl
Kombi 2.4 T 200KM 147kW
BARDZO BEZPIECZNY !!!! Szwedzi chyba mają na tym punkcie manię - i dobrze. Ten samochód sprawia frajdę z jazdy, bardzo pakowny, bardzo wygodny, nadwozie cieszy oko bo ładnie wygląda. Na pierwszy rzut oka ociężały i ospały, a na światłach może zaskoczyć posiadaczy BMW czy podkręconych A4. Następny pewnie też będzie V70 (może S80) ale z mocniejszym silnikiem i z jeszcze lepszym wyposażeniem.
~Rychu
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
To już moje 4 Volvo i cały czas zmieniam z gorszego na lepsze mam nadzieję, że następne xc90 lub s80 tu się wacham, będzie jeszcze lepsze.
~Jak
Kombi 2.4 T 200KM 147kW
Fantastyczny samochod. Wystarczajaco duzy by pomiescic cala rodzine i mnostwo bagazu. Jednoczesnie dostarcza sporo frajdy z jazdy. Godny polecenia dla osob czesto pokonujacych dlugie trasy.
~akamana
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Volvo D5 2.4 przez kilka drobiazgów auto nie otrzymało kompletu gwiazdek. Auto godne polecenia ,ale warto wybierać zadbane egzemplarze bez względu na przebieg.

Usterki Volvo V70 II

Volvo V70 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Qbatura@interia.pl
Kombi 2.4 170KM 125kW
Auto oceniam bardzo dobrze,Jest bardzo wygodne,dobrze sie prowadzi chodz moze jego spalanie moze kogos zrazac,ale mysle ze to porpostu musi tyle palic.mysle ze zostane przy tej marce chodz mysle o troszku wiekszym tzn Xc 90.