Lista ocen Volvo V70 II (181)

~atom
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
To fantastyczne auto, kto nie doświadczył przyjemności, ten.... Jego "wady" są niczym przy przyjemności użytkowania
~biegacskakac@gmail.com
Kombi 2.5 i V20 AWD R 300KM 221kW
auto daje ogromna frajde z jazdy a przy tym jest bardzo praktyczne. 300KM z duzym bagaznikiem i przestrzenia dla pasazerow to idealne polaczenie. a poza nie rzuca sie w oczy, przeciez to tylko rodzinne kombi ;)
~Paweł
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Bardzo dobre auto! Następny będzie taki sam, ale 4x4 (AWD, lub XC70) i lepiej wyposażony
~djf01@op.pl
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Samochód godny polecenia, zwłaszcza na trasę. Bez zmęczenia i bezstresowo można pokonywac duże dystanse, przy tym oszczędny. Dynamika jest więcej niż wystarczająca. Solidnośc i wykonanie samochodu na bardzo wysokim poziomie. Nic nie skrzypi ani nie trzeszczy.
~Jonas
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Na początku sprostowanie ( z powodu winy serwisu - brak opcji ASB przy silniku D5 - a ja taki mam!) Volvo D5 2.4 -163 KM z ASB w moim przypadku jest godne polecenia. Auto posiada pewne minusy ,ale do przeżycia (czytaj poniżej). Zanim go kupiłem przejrzałem chyba około 20 innych "Łosi" najzabawniejsze ,że z mniejszymi przebiegami ( tylko na liczniku) niż ten ,który trafił w moje ręce( mój miał ok. 300000 km z KS od nowości w polskim...
3,4
~Maciek
Kombi 2.4 T AWD 200KM 147kW
Auto bardzo wygodne. Świetnie wykończone. doskonałe audio. Ma teraz 3 silnik. W 2 poprzednich pękły! bloki. Trzeci cieknie góra i dołem. Oryginalny poddał się przy 190tys km. Podobnie dwumasa. Mam już trezcią (wszystkie oryginalne). Skrzynia biegów eksplodowała mi na trasie. Wymieniałem juz 3 komplety tłumików. Dodam, że auto z polskiego salonu i serwisowane ..:) AWD sobie świetnie radzi na śniegu, gorzej na mokrym. Reasumując w porównaniu do...
2,6
~nigdy nie kupuj w komisie
Kombi 2.4 170KM 125kW
10 letnie VOLVO (salonowe , udokumentowane naprawy i przebieg) to ZLOMY . NIGDY WIECEJ.
~Andrzej-Szwecja
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Jest to moj 14-ty samochod.Myslslem ze po Saabie 9000 nie znajde juz nic lepszego.Teraz chyba juz z Volva nie wyjde.Gdyby ktos mi postawil pytanie czy kupisz ponownie ten samocho to zdecydowanie odpwiem ze tak.Z tym ze teraz chyba wersje AWD lub XC70.Oczywiscie D5 i automat.
~Były Fan
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Samochód bardzo wygodny, wielka przestrzeń bagażowa, fantastyczne fotele. Świetny silnik - do jazdy pozamiejskiej. Rewelacyjna elastyczność i małe spalanie (poza miastem). Doskonałe rozwiązanie pt webasto - (na ropę nie elektryczne)Poza tym - jeżdżąca skarbonka. Aczkolwiek nigdy nie zawiódł . Zawsze zapala, zawsze dojedzie. Automat 6b mimo złych opinii u mnie działa bardzo dobrze. Niezbędna jest wymiana oleju co 50-60 tys. Czasem skrzynia się...

Usterki Volvo V70 II

Volvo V70 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Chriss1984
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Silnik to udana konstrukcja, nie sprawia kłopotów, ale trzeba o niego dbać wymiana oleju co 10tyś co 50tyś płukanie silnika. Miałem raz awarię gdzie wyskoczył tzw. brok umieszczony między skrzynią biegów a silnikiem, zaczął cieknąć olej, niestety nie obyło się bez wyjęcia silnika i skrzyni biegów, nie polecam szaleć na zimnym silniku !!! (Silnik)