Lista ocen Volvo V70 III (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Looka
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Za cenę 3 letniego volvo (68 tys.) kupiłbym nową skodę octavię ze słabą benzyną z poprzedniego rocznika. Do superba (dużo gorzej wyposażonego) musiałbym dołożyć 20 tys. Zastanawiałem się nad laguną z benzyną (140km) i trzyletnią gwarancją lub avensisem z dieslem (ten już 20 tys. droższy), ale jak wsiadłem do volvo i zobaczyłem niezużyte wnętrze mimo dużego przebiegu a potem zrobiłem rundkę, postanowiłem zaszaleć . Teraz wiem, że wybór był...
~baltona84
Kombi 2.4 D4 163KM 120kW
Nie wiem, jak jest w Polsce, bo mieszkam w Norwegii, ale tutaj to auto jest wyraźnie tańsze od porównywalnych Mercedesów, Audi i BMW, a oferuje fantastyczny komfort jazdy. Do tego ma adaptatywny tempomat! A jest to auto z 2009 roku... dzisiaj wciąż jest to wyposażenie rzadko spotykane nawet w nowych modelach tej klasy.
~Michał
Kombi 2.4 D 175KM 129kW
Na tle rywali cenowych na rynku używek jest bardzo dobrze. W podobnych pieniądzach można mieć Mondeo, Passata czy Insignię, ale moim zdaniem Volvo ma jednak więcej z marki premium niż one. Jeżeli Ci nie przeszkadza wizerunek bezpiecznej, dziadkowej marki to jest to idealny samochód pod względem cena/jakość
~Michal
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Wykonczenia aluminiowe sa aluminiowe a nie plastik malowany na srebrno, skora na foletalch jak nowa po 42 tys km. Wszystko wykonczone ze smakiem i gustem.Taniej niz Mercedes czy Audi a jakosc ta sama.
~marek
Kombi Facelifting 2.0 T4 DRIVE-E 190KM 140kW
Auto bez rabatów w zamówionej konfiguracji kosztowało 210 tysięcy. Jak na samochód tej jakości - bez szału, bo konkurencja nie śpi. Po rabacie bezkonkurencyjne.
~Kierowca Wołowiny
Kombi 2.4 D 175KM 129kW
Jak dla mnie mega dobry stosunek jakości do ceny. Zamiast passata, Insigni itd. bierzesz auto, które może i daje trochę więcej w tych samych pieniądzach.
~Liroj
Kombi 2.0 F 145KM 107kW
Jakość Volvo nie wymaga komentarza. Może są tańsze auta ale uważam, że był wart każdej wydanej złotówki (a raczej kilkudziesięciu tysięcy ;-) )
~XC70
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
pod warunkiem, że nie kupujemy nowego. Volvo mocno traci na wartości w pierwszych 2-3 latach. Ja na szczęście kupiłem właśnie takie auto.
~Damian
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Tutaj muszę dać max bo mimo że mój egzemplarz mnie mega irytuje to jednak ma wszystko a kosztował tyle co 30 letnie renault...
~ZASWQ23
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Za volvo trzeba słono zapłacić ale w stosunku do niemieckich marek z niewiadomą historią bije konkurencje na głowe