Lista ocen Volvo XC60 II Crossover (35) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Crossover 2.0 B4 Diesel Mild Hybrid 211KM 155kW
Tu jest dramat. Ciągle coś, co ok 3 wejście do auta coś się dzieje. Czujniki parkowania świecą i pikają stojąc na światłach, CarPlay czasami przestaje działać, nie działa restart ekranu, trzeba zamknąć auto i otworzyć po kilku sekundach by zadziałał, nawet samoczynnie 3 razy w ciagu 2 lat klapa bagażnika się zamknęła jak w nim szukałem rzeczy. Fotel kierowcy trzeszczał po roku jak w ciężarówce, siłowniki klapy bagażnika po niecałych 2 latach...
~jtgs
Crossover T6 310KM 228kW
Jak na razie pojawiły się tylko 2 drobne usterki: - przy wyjeździe z salonu pojawił się błąd poduszki pasażera pomimo tego, że była włączona - po kilku próbach przestawienia przełącznika wróciło to do normy - kilka dni temu 2 razy w ciągu kilku minut zresetował mi się sam z siebie Sensus, podczas edycji profilu, bodajże przy próbie wymuszenia odtwarzania multimediów audio z telefonu A przy okazji - zwróćcie uwagę na biały smar wzdłuż...
~Zbigniew
Crossover D4 190KM 140kW
Radio które nie zachowuje ustawień Inaczej mówiąc za każdym wejściem od paleniem samochodu należy ponownie włączyć radio przestawiająca się elektronika czyli ustawienia samochodu zrobione raz nie zachowują się tylko wracają do jakichś ustawień nie wiem fabrycznych czy czy podstawowych to samo ustawienia telefonu Czy połączenie telefonu z Bluetooth trzeba go za każdym razem łączyć to jest jakaś jakiś dramat
~Olo
Crossover T5 250KM 184kW
Przez rok wymieniono: główny akumulator, siłowniki tylnej klapy, kluczyk, oprogramowanie autoholdu, oprogramowanie silnika ( bez rezultatów) , otwierające się samoistnie wszystkie okna w nocy...., klapki wentylacyjne, oprogramowanie czujników parkowania, naprawiono zagniatający się fotel kierowcy
~Czesiekk
Crossover T5 254KM 187kW
Po 35 tys na razie drobiazgi takie jak wymiana: siłowników tylnej klapy, wymiana deski przedniej, przyklejenie listwy na tylnym zderzaku, odpłatny montaż plastików w nadkolach (nieszczelność między tylnymi błotnikami a drzwiami dostaje się piasek i kurz do środka auta).
~Mario
Crossover T5 250KM 184kW
W sumie 5 modelami zrobiłem prawie 1,1 mln km i udało mi się nawet nie złapać gumy. Jedyne usterki to przetarcie przewodu paliwowego w XC70 (wymiana odpłatna) i wymiana siłownika klapy tylnej (wymiana bez kosztów)
~Pikw
Crossover D4 190KM 140kW
Kategoria płacz i płać. Uszczelki w tylnych nadkolach ktos nie do końca to przemyślał, kiepskie rozwiązanie. Po 70 tysiacach , błędy w komputerze. Po 100 tysiącach zepsuty wlew paliwa.
~Rysiek222
Crossover T5 254KM 187kW
2 lata eksploatacji i kilka wizyt w serwisie związanych głównie z oprogramowaniem. Cóż nowy model, ale z poprzednimi markami samochodów, mimo, że też były nowe takich przypadków nie miałem.
~TomDom
Crossover D5 235KM 173kW
Przez 3 lata użytkowania - nic. Wymiany oleju wg zaleceń producenta (po 30 000 km z tego co pamiętam), choć warto to jednak robić co 15 000 km.
Dziennik kosztów dla Volvo XC60 II Crossover
9,8
~Andrzejek
Crossover 2.0 B4 Diesel Mild Hybrid 211KM 155kW
Drażni wyświetlająca się żółta kontrolka diagnostyki silnika. Przecież nic tragicznego się nie dzieje. Po kilku dniach kontrolka gaśnie.
Volvo XC60 II Crossover