Lista ocen Volvo XC60 II Crossover (56) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~roman
Crossover 2.0 B4 Diesel Mild Hybrid 211KM 155kW
Warto mieć wolne 200 tys. Jazda jest przyjemnością. Drobne kłopoty z przystosowaniem się do wszystkich proponowanych "wynalazków", ale warto. Brak dobrej instrukcji obsługi. Jeżeli użytkownik nie kożystał wcześniej z podobnych udogodnień to raczej nie obędzie się bez przynajmniej godzinnej lekcji u dilera.
~federalny
Crossover D4 190KM 140kW
Jest to moje 2 VOLVO XC60 D4. poprzedni kupiłem nowy z salonu full wypas i miałem 3 lata 100tyś km i zero problemów. i zmieniłem na nowy model bo przekonałem się, że to bardzo dobre auto. Teraz też full wypas i dołożyłem mu oprogramowanie POLESTAR .
~Andrzej
Crossover 2.0 B4 Diesel Mild Hybrid 211KM 155kW
Samochód dziwny, bardzo sprawny silnik i ładnie wykończony ale posiada trochę niedoróbek i mega wkurzających detali. Drogi jak na to co oferuje. Dla osoby lubiącej motoryzację niestety nie dający przyjemności z użytkowania.
~Maciej
Crossover 2.0 B4 Diesel Mild Hybrid 211KM 155kW
Silnik pracuje jak traktor, masakryczna kultura pracy. Zawiesznie często trzęsie na równej drodze przy delikatnym przyśpieszaniu. Przejechałem 6 tys km od nowości i ten samochód to porażka. Uwielbiam tylko design.
~Zywert
Crossover D4 190KM 140kW
Moje drugie XC60 na poprzednim przez niecałe 3 lata 230 tys.km bez wymuszonych wizyt w serwisie. ten model jak dla mnie jest powieleniem poprzedniego XC60 ale wrażenia jak najbardziej pozytywne
~Mark
Crossover D4 190KM 140kW
Fajne nowoczesne autko, jeździłem X3 oraz GLC niestety Niemcy zatrzymali sie w 2000 roku. To moje pierwsze Volvo i naprawde jest OK. Trochę anemiczne czujniki zbliżeniowe
~syd69
Crossover D4 190KM 140kW
Znakomita alternatywa dla Q5 i X3 jednak nie pozbawiona wad. Z cała pewnością samochód do spokojnej i bezpiecznej jazdy dla niedużej rodziny. Godny następca XC 60 I gen.
~malyf
Crossover 2.0 B4 Benzynowy Mild Hybrid 211KM 155kW
Świetnie jeździ ale sporo pali. Komfort na plus. Brak istotnych minusów . Dokupiłem android auto zamiast fabrycznej nawigacji. To była dobra decyzja
~Kolo
Crossover D4 190KM 140kW
Auto to jest dla mnie wielkim rozczarowaniem. Stałe coś się w nim psuje, choć większość awarii pojawiła się tuż po 2letniej gwarancji
~Kolo
Volvo XC60 II Crossover