Lista ocen Volvo XC60 II Crossover D4 190KM 140kW 2017-2020 (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~XC60-buu
Crossover D4 190KM 140kW
Nie wiem kto doradzał im przy menu na tym wielkim panelu, ale chyba nikt kto kiedykolwiek trzymał w ręku smartfona lub miał doczynienia z komputerem, jedna wielka porażka, aby cokolwiek ustawić trzeba sie skupić na panelu a to jest niebezpieczne podczas jazdy. A i w środku prędkościomierza (w km/h) jest wyświetlana prędkość w m/h a poniżej ostrzeżenie o prędkości max w km/h - strasznie mylące i nie można tego zmienić!!!!
~Stivi
Crossover D4 190KM 140kW
Niższa ocena za obsługę auta przez Sensus. Niektórzy to lubią ale mnie irytuje. Zwłaszcza start-stop. To jednak potrzebuje przycisku obok startera i tyle. Gałka startera to tez przerost formy nad funkcjonalnością - ładna ale cały czas uważam, żeby jej przypadkowo nie urwać. Świetny podłokietnik na drzwiach, zbyt masywny i ograniczający tunel środkowy.
~syd69
Crossover D4 190KM 140kW
Przychylam się do opinii innych jest problem z centralnym wyświetlaczem ale to drobnostka. Większy problem jest z zakresem ustawień kierownicy. Mam 190 cm wzrostu i muszę przysuwać fotel do przodu żeby wygodnie trzymać kierownice co z kolei stwarza problem dla nóg. I wybaczcie ze to powiem ale wk... mnie to raz za razem.
~Zbigniew
Crossover D4 190KM 140kW
Tak jak pisałem wcześniej Wygoda siedzeń jest nie nie do zaakceptowania nie w tej klasie samochodu w zasadzie w żadnej klasie Polski Fiat 126p miał wygodniejsze siedzenia niż ten samochód zresztą to samo jest w Volvo V40 To jest ten sam i te same błędy co za dureń projektował takie siedzenie
~MarianP
Crossover D4 190KM 140kW
To moje kolejne Volvo, ale pierwsze z całkowicie elektroniczną deską rozdzielczą. Bardzo szybko się przyzwyczaiłem. Poza tym w kabinie wszystko pod ręką i bez udziwnień.
~Pikw
Crossover D4 190KM 140kW
Fotele, niech inni zazdroszczą. Cała reszta pod ręką. Minus za dotykowy ekran i ukryte w nim funkcje.
~Kolo
Wszystkie funkcje dostępne z poziomu tabletu. Trzeba niezle szukać
~Kolo
Wszystkie funkcje dostępne z poziomu tabletu. Trzeba niezle szukać
~Zywert
Crossover D4 190KM 140kW
Kwestia dopasowania foteli nawet po długiej jeździe nie czuję zmęczenia
~BartekCX
Nic dodać nic ująć. Super