Lista ocen Volvo XC60 II Crossover D4 190KM 140kW 2017-2020 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MarianP
Crossover D4 190KM 140kW
To dość ciężki SUV, więc nie będzie prowadził się jak samochód sportowy, ale wyczucie kierownicy jest bardzo dobre. W wersji R-Design można zmienić nastawy silnika i kierownicy i w przeciwieństwie do wielu samochodów wyposażonych w podobne rozwiązanie w Volvo jest to odczuwalne.
~syd69
Crossover D4 190KM 140kW
Dla mnie zbyt duża siła wspomagania we wszystkich zakresach prędkości. Precyzja prowadzenia mimo dobra. Wybieranie nierówności bardzo dobre choć pewnie najwięcej zależy od dużego profilu opony i standardowych felg 18. Na zakrętach duże przechylenie nadwozia.
~Konrad
Crossover D4 190KM 140kW
Rewelacyjny!!! Czuję się jakbym płynął łodzią z żaglami po bez wietrznym jeziorze. Auto mi się bardzo podoba i chciałbym je każdemu polecić, bo warto! Polubiłem te auto od pierwszego spojrzenia!
~Stivi
Crossover D4 190KM 140kW
Niby komfortowy, lekko bujający ale wysokie progi czy głębokie dziury dobijają nieprzyjemnie. Na kocich łbach też trochę słabiej izoluje - polecam wysoki profil opon
~BartekCX
Crossover D4 190KM 140kW
Tutaj Volvo pokazuje swój pazur. 10/10 Nic dodać nic ująć. Najlepszy system, a w szczególności na grubych kołach i utwardzonym zawieszeniu w R Design. Miodnie!
~Zbigniew
Crossover D4 190KM 140kW
Układ jezdny nerwowy i prowadzenie tego samochodu nie jest tak pewne jak było to w poprzednim modelu Volvo XC60
~Pikw
Crossover D4 190KM 140kW
Przyjemny i pewny. Ogólnie pozytywny.
~Kolo
Dość dobrze się prowadzi choć to zawsze suv
~Kolo
Dość dobrze się prowadzi choć to zawsze suv
~Jurek
Crossover D4 190KM 140kW
Spełnia moje oczekiwania w zupełności
Volvo XC60 II Crossover