Lista ocen Volvo XC70 II Kombi Facelifting (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maczkapi
Kombi Facelifting 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
To też bardzo mocna strona Volvo. Bardzo wydajna klimatyzacja i ogrzewanie, dodatkowo podgrzewane fotele bardzo szybko osiągają swoją temperaturę grzania na poszczególnych stopniach (jest ich 3). Nawiewy w słupkach dla pasażerów tylnej kanapy to świetne rozwiązanie.
~JanuszTargalski
Kombi Facelifting 2.4 D4 181KM 133kW
Chlodzi i grzeje. Fotele podgrzewane sa super rozwiazaniem! Klimatyzacja wymagala oczyszczenia po zakupie auta, bo walilo jakims grzybem. W ASO byla promocja i za niewielki koszt naprawiono problem. Mam nadzieje, ze nei bedzie sie powatrzal.
~Roman B
Kombi Facelifting 2.4 D4 181KM 133kW
Szyba nie paruje, bo jest podgrzewana. Samochód ma system szybkiego grzania i chłodzenia, filtry antyalergiczne. Latem chłodzi super. Ale to prawie nowe auto więc czego się spodziewać można - działa bez zarzutu.
~Seashell
Kombi Facelifting 2.4 D5 220KM 162kW
Latem bardzo dobrze. Zimą doskonale dzięki nagrzewnicy PTU w układzie wentylacji. Nawet przy mroźnej pogodzie już po przejechaniu około 1 km leci ciepłe powietrze.
~Marek
Kombi Facelifting 2.4 D4 181KM 133kW
Klima super, zimą nagrzewa się szybciej niż nasze mały Golf. Ma jakieś systemy cyrkulacji powietrza i szybkiego dogrzewania. Nie znam się, ale działa wspaniale.
~Alexi
Kombi Facelifting 2.4 D4 181KM 133kW
Jestem zaskoczony jak szybko samochód grzeje się zimą i jak szybko chłodzi się latem. Idealne są podgrzewane skórzane fotele, po 3 minutach plecy miło podgrzane.
~Michał
Kombi Facelifting 2.4 D4 163KM 120kW
W samochodzie mam webasto wiec szybko nagrzewa sie w zimie. Klimatyzacja jest bardzo wydajna. Szyby nie paruja a w zimie bardzo szybko odmarzają
~spin
Kombi Facelifting 3.0 T6 304KM 224kW
Wszystko działa mocno i szybko, mały minus za słaby nawiew na tylne kanapy, ale można oczywiście się tego nauczyć.
~s.chris
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
idealnie - elektryczne nagrzew, ogrz. postojowe, elektrycznie ogrz. szyba, podgrzewane siedzienia i kierownica. Lux!
~Tomek
Kombi Facelifting 2.5 T5 254KM 187kW
Bez problemu, grzanie kierownicy i foteli spełnia wymogi, klimatyzacja ok.
Volvo XC70 II Kombi Facelifting