Szukaj

Najnowsze oceny instalacji LPG Kia

5,0
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Kia Ceed I
homologacja: "AUTO-GAZ CENTRUM"
instalacja: AG Centrum Zenit PRO
przebieg: 97 tys. km
użytkowana przez: 47 tys. km
Instalacja spala max. do 20% więcej niż na samej benzynie. wybrałem pakiet - instalacja + montazysta i wszystkim to polecam. bardzo wysoki poziom jakości i dobry stosunek jakości do ceny. kijanka jeździ oszczędnie. szczególnie polecam zainwestować w dobre wtryskiwacze. ja postawiłem na herculesy i dopłaciłem do nich - to była bardzo dobra decyzja. znajomy miał kiedyś słabe...
4,3
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Kia Sportage II
homologacja: AC Spółka Akcyjna
instalacja: AC STAG 300 - premium
przebieg: 40 tys. km
użytkowana przez: 35 tys. km
Ja nie mogę powiedzieć dobrego słowa o tej firmie. Miałem problem z późnym przełączaniem się pojazdu na gaz. Podjechałem aby sprawdzić co jest nie tak. Szanowny Pan serwisant poinformował mnie że jak jest zimno ta tak musi być. Nalegałem aby podpiął auto do komputera i jednak sprawdził o co chodzi bo według mnie mam jakąś usterkę, stwierdził że nie ma potrzeby bo wszystko...
4,5
Hatchback 5d Facelifting 1.4 WGT 90KM 66kW
Kia Rio III
homologacja: AUTOGAZ DUAL SYSTEM sp.z o.o.
instalacja: VIALLE
przebieg: 87 tys. km
użytkowana przez: 1 tys. km
Bardzo dobrze wykonana usługa. Miałem montowany innowacyjny system VIALLE i wszystko działa jak należy, a oszczędności zauważyłem już przy pierwszym tankowaniu, bardzo polecam, znają się tam na robocie.
4,5
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Kia Ceed II
homologacja: F H.U..CZAKRAM.
instalacja: BRC SEQUENT
przebieg: 1 tys. km
użytkowana przez: 1 tys. km
Zamontowana instalacja BRC Sequent 32 bardzo dobrze się sprawdza. Obecnie zrobione na niej ok 90 tys km i przez cały ten okres nie było problemów. Auto bardzo dobrze i równo pracuje. W ziemie nie było problemów z przełączaniem się na gaz. Dobra inwestycja w oszczędności.
4,5
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
Kia Picanto I
homologacja: ELPIGAZ Sp. z o.o
instalacja: AC STAG 4
przebieg: 155 tys. km
użytkowana przez: 20 tys. km
Instalacja zamontowana profesjonalnie i estetycznie. Samochód sprawuje się bardzo dobrze, bez zastrzeżeń. Polecam serdecznie Auto-Mix Skrzyszów. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, indywidualne podejście do klienta.
5,0
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Kia Soul I
homologacja: AC Spółka Akcyjna
instalacja: AC STAG 4
przebieg: 75 tys. km
użytkowana przez: 31 tys. km
Instalacja Staga. Wtryski Baracuda. Wszystko śmiga tak jak powinno. Brak spadku mocy. Silnik pracuje równo bez zastrzeżeń. Po 31 tys. sprawdzony luzy zaworowe i.. tu okazało że są do regulacji. W tych autach jest brak hudraulicznej regulacji luzów więc trzeba rozpinać rozrząd i wymieniać szklanki. Koszt 1 szklanki w serwisie Kia 70 zł (16 sztuk w sumie). Poza tym auto...
5,0
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
Kia Picanto I
homologacja: F H.U..CZAKRAM.
instalacja: BRC
przebieg: 85 tys. km
użytkowana przez: 25 tys. km
Zamontowana instalacja BRC SQ Alba, na wtryskach Alba. Użytkowana jak na razie na przestrzeni 1,5 roku, przejechane ok 25 tys.km, głównie w cyklu miejskim. Jakość instalacji bez zarzutu. Nic się nie zepsuło, nie trzeba było wracać na serwis, tylko przeglądy co 15 tys.km. Spalanie w granicach 7-8l/100km.
5,0
Minivan 2.0 i 16V 144KM 106kW
Kia Carens III
homologacja: F H.U..CZAKRAM.
instalacja: BRC SEQUENT
przebieg: 130 tys. km
użytkowana przez: 12 tys. km
Silnik zagazowany przy udokumentowanym przebiegu 130 tys.km. Instalacja BRC SQ 32 z OBD. Przejechane na instalacji zaledwie 12 tys.km, ale różne trasy plus miasto. Sprawdzona praca silnika w różnych warunkach, zmienne prędkości, obroty. Z instalacją i z silnikiem nie ma żadnych problemów. Wszystko poprawnie.
4,5
Hatchback 5d 1.6 i 16V 112KM 82kW
Kia Rio II
homologacja: F H.U..CZAKRAM.
instalacja: BRC
przebieg: 159 tys. km
użytkowana przez: 20 tys. km
Zamontowałem sprawdzoną instalację BRC Kit Alba u sprawdzonego gazownika. Wszystko starannie zamontowane i dobrze zestrojone. Auto ładnie pracuje na wolnych obrotach, nie przełącza się na pb przy dynamicznej jeździe. Jestem bardzo zadowolony.
5,0
Minivan 2.0 i 16V 144KM 106kW
Kia Carens III
homologacja: F H.U..CZAKRAM.
instalacja: ZAVOLI
przebieg: 130 tys. km
użytkowana przez: 15 tys. km
Montowana instalacja to Zavoli Winner. Miało być dobrze i niedrogo. Po 15 tys. km i pierwszym przeglądzie mogę stwierdzić, że się udało. Jazda bez przygód, silnik się nie dławi, cały czas praktycznie pracuje na lpg, moc jest ok, nawet przy pełnym obciążeniu.