Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Suzuki Swift II Cabrio

Suzuki Swift II Cabrio
Lata produkcji: 1989 - 1996
Segment: Auta małe
Drugi model Swifta ulepszony wspólnie z inżynierami z General Motors pojawił się na rynku w 1989 roku. Auto było większe od swojego poprzednika, było też znacznie nowocześniejsze (m. in. lepsze silniki i niezależne zawieszenie). Na przełomie 1991 i 1992 roku model przeszedł pierwszy, a w 1996 roku - drugi face-lifting. Wtedy również w ofercie Suzuki pojawiła się wersja kabriolet. Swift II zakończył swoją karierę w 2000 roku.
Powagosław

Suzuki nie starało się naprawiać czegoś, co nie było zepsute, dlatego zamiast kolejnego przewrotu stylistycznego, Swiftowi zafundowano de facto drobny facelifting. Udany.

~Powagosław
Luzacjusz

Wciąż prawie tak fajne jak Mini, ale nie wymaga od kupującego wchodzenia w spiralę długów, bo nie ma ceny wziętej z kosmosu. Choć z drugiej strony, w tym pokręconym świecie może właśnie chodzić o ceny z kosmosu i zadłużanie się na śmierć.

~Luzacjusz

Suzuki Swift II Cabrio – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Dane techniczne Suzuki Swift II Cabrio

Podstawowe parametry Suzuki Swift II Cabrio
Liczba drzwi 2
Liczba miejsc 2
Wymiary zewnętrzne Suzuki Swift II Cabrio
Długość 3745 mm
Szerokość 1590 mm
Wysokość 1350 mm
Rozstaw osi 2265 mm
Wymiary bagażnika Suzuki Swift II Cabrio
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone) 215 l

Publikacje o Suzuki Swift

Newsy o Suzuki Swift