Lista ocen Alfa Romeo 145 (151) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fagles - nedzumi (małpa)o2.pl
Hatchback 1.7 i.e. 16V 129KM 95kW
Zależy dla kogo. Jak chcesz jeździć tanio i brum brum to kup sobie golfa albo astre albo co tam Ci się podoba. A jak chcesz jeżdzić W R R R R Y Y Y M M M !!!!! a masz ksaę to ALFA. Pozatym jest śliczna.
~alfa 145
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
1997 rok klima elek. szyby lusterka ABS 2 poduchy halogeny klima centrala imobiliser wspomaganie i to za 5500 zł do rejestracji za ta cene nic lepszego nie mogło mi sie trafic. Jestem bardzo zadowolony
~milojm@hotmail.com
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
tych pieniedzy nie mozna lepiej wydac - jesli chodzi o zakup samochodu i to bez zadnych tuningow silnika czy zewnetrznych(mam kitSport) Mozna zemontowac Turbo i dojsc do okolo 189 - 215 kM no i wtedy.....
~Dariusss
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Nie było lepszego auta w 2007 roku w zakupie do 7 tys jak tam mała wariatka. Nie psuła się może dla tego taka wysoka ocena. Dawała Dużo frajdy z jazdy i ten dźwięk silnika :-)
~Jarek
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
po doswiadczeniach z egzemplarzem o zweryfikowanym przebiegu nie chce mi sie pisac bo i nie ma o czym cena zakupu fajna jakosc wykonania wnetrza tez ok cena czesci serwisu masakra
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
W swoim czasie tansze niz Golf, co prawda jakoscia mocno odbiegajace od niemieckiej konkurencji w swojej klasie , ale posiadajace duzo charakteru i indywidualnego wloskiego stylu.
~1211@wp.pl
Hatchback 2.0 16V T.S. 150KM 110kW
W tej cenie ciezko znalesc auto o porownywalnych osiagach, roczniku i przebiegu, a przy tym mamy piekna i agresywna stylizacja, zarowno zewnatrznie jak i w srodku.
~TomekQV
Hatchback 2.0 16V T.S. 150KM 110kW
Za taką kase nie idzie kupić nil lepszego, ale należy pamiętać że jak sie trafi na niezadbany samochod (mechanicznie - bo mój był zadbany we wnętrzu i ogolnie ale co z tego...)
~łenio
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Super za niecałe 7tyś samochó z orginalnym przebiegiem 170tyś kupiny od zakonnic :) hehe części tanie pierwsze moje auto w które nie wkładam dużo kasy wsiadam i jadę. rewelacja :)

Usterki Alfa Romeo 145

Alfa Romeo 145 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~easyrider25
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
można kupić w bardzo dobrej cenie.... jak to alfy, ich wartość jest niewielka. Niestety, nie cieszą się zbyt dobrą opinią :( a szkoda, bo to naprawdę wspaniałe auta