Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW 2000-2010 (35) - Ergonomia

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Raban
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
W środku jest bajecznie- pieknie. Auto połyka nasz wzrok. Środek jest zaprojektowany w pasującym do auta stylu. Wszystko wygląda świetnie, wszystko pod ręką. Białe zegary z czerwonym podświetleniem. BOMBA naprawde tutaj wlosi dali popis. Najpiekniejsza deska rozdzielcza w tej klasie. Lepiej natomiast ciut mogło by być to wszystko wykonane i spasowane ale i tak jest wielki włoski postęp!
~Marcin_yugo
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Deska rozdzielcza jest uporządkowana (ale nie nudna na szczęście), wszystko jest tam gdzie należy. Obsługa wszystkich elementów wyposażenia jest bajecznie prosta i może być wykonywana bez zastanawiania się i bez odwracania uwagi od drogi. Duży plus.
~konradob
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Jest naprawdę dobrze choć nie idealnie. Trzeba się przyzwyczaić do ręcznego ponieważ ze spuszczonym podłokietnikiem z początku ciężko wyczuć czy jest całkowicie spuszczony całe szczęście jest kontrolka haha.
~metys@go2.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Z ergonomią też średnio. Moze to w mojej Alfie jest coś nie tak, ale np. pokretla ogrzewania sie nie swieca i trzeba zgadywac jak je ustawic. Poza tym wycieraczki tylnej szyby nie przelacza sie latwo.
~mp4
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Generalnie wszystko na swoim miejscu. Zastrzeżenia mam tylko do umiejscowienia tempomatu - jest w dźwigni pod kierownicą, ale żeby zmienić pozycję Off/On, trzeba się schylić i zajrzeć.
~147 Bianco Polare
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Wszystkie guziki dobrze rozmieszczone pod ręką intuicyjnie przez co nawet po zmierzchu nie spoglądając na nie z łatwością je odnajdziemy .
~noname198927
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
oszczedny diesel okolo 5,5 na trasie normalnej jazdy. zima jazda po miescie okolo 7,5 ale przewaznie na zimnym. krotkie odcinki.
~yugolexx
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Rozmieszczenie wszystkich przełączników - wzorcowe. Po minucie spędzonej w aucie mamy wrażenie że jeździmy w nim od długiego czasu.
~ALFAFAN
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Wnętrze - poezja! piękna deska środkowa, i te zegary... :) Genialne rozwiązanie z tym, że liczniki widzi tylko kierowca ;)
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 147 Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
6,7
~ERNI Koszalin
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Super wygodne fotele najwygdniejsze w jakich siedzialem. super dopasowane ja mam te z airbagami! sa to fabryczne fotele firmy recaro!
Alfa Romeo 147 Hatchback