Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW 1997-2000 (74)

4,1
~Tobiasz
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Bardzo fajne auto za śmieszną kasę. W tych pieniądzach jest to w zasadzie jedna z najlepszych opcji - ładne, wygodne auto z fajnym silnikiem, ekonomiczne. Co więcej. Następnym autem będzie 159 ;)
2,7
~Noriaki
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Przyjemnie się nią jeździło, ale tylko wtedy, gdy jeździła sama, nie na holu. Częste awarie unieruchamiające samochód nie pozwalają lepiej ocenić całokształtu tego auta.
~kamillo1824
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
świetnie się prowadzi, mało pali, nie jest zbyt awaryjne, za to zawieszenie i wykończenie wnętrza mogłoby być trochę lepszej jakości, trochę rudy podgryza tu i tam ale bez większych ognisk (największy problem przy klamkach przednich i przy przedniej szybie na dachu)
3,3
~bizoonix
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto jak na swój wiek ładne wizualnie, dobrze się prowadzi - pewnie i komfortowo. Silnik - rewelacja, dynamiczny i ekonomiczny. Lekko ponad 1200KM na zbiorniku robi wrażenie - tym bardziej, że wskazówka sięgała 160.
3,8
~Bartek
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Samochod fajny i nietypowy. Nie polecam jednak diesla o mocy 105 koni, nie da sie z niego prawie nic wiecej wyciagnac ( turbina bez zmiennych geometri ) prowadzi się jak marzenie pod warunkiem sprawnego zawieszenia, ktoremu to zawsze cos dolega. Samochod posiada kilka denerwujacych rozwiązan jak np sposob montazu zarowek mijania ( masakra ) czy postojowych, ktore uwielbiaja sie przepalac. Auto wygodne zarowno w miescie jak i w trasie. Warto...
~yaro
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
AR 156 to auto warte swojej ceny. Porównując samochody w tym roczniku i z porównywalnym wyposażeniem alfa wygrywa w przedbiegach a historie o awaryjności tych aut to dla mnie mity w większości nie poparte rozsądnym użytkowaniem auta i obiektywną oceną. 156-tka na pewno nie nadaję się jako auto głównie do jazdy po mieście ze względu na zawieszenie które nasze polskie dziurawe drogi, miejskie kostki brukowe, tory tramwajowe i inne uliczne dziury...
~Q
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Cóż mogę powiedzieć. Auto jest wspaniałe. Jestem singlem i mnie totalnie wystarczy, ani za małe ani za duże. Ładnie się prezentuje, dużo nie pali. W Tej cenie 2 lata temu mogłem mieć Golfa 3 lub Felicje, to jest paranoja ! Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Nie jest to auto idealne, ale nie jest też złe. Wymaga jedynie odpowiedniego traktowania przez właściciela. Jestem naprawdę szczęśliwym właścicielem 156tej.Lubię się wyróżniać. I to...
~majster
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Świetny samochód ale nie dla każdego, tylko dla pasjonata, który doceni jego walory, dla którego samochód to coś więcej - całą resztę zapraszamy do Poloneza ;) - w wersji współczesnej Passata.
3,7
~Michał
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Pomimo awaryjności wystawiam ocenę \"doskonałe\". Ponieważ jest to Alfa Romeo, auto z duszą, które się kocha bez względu na koszty. A poza tym ta przyjemność z jazdy, którą znają tylko Alfiści, jest nie do opisania. A poza tym jeśli jest osoba której się nie podoba Alfa 156 , niech się schowa do swojego Golfa lub A4. Alfa jest piękna - to fakt.

Usterki Alfa Romeo 156 I

Alfa Romeo 156 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~BiG_G
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Jest to auto które coraz częściej widać na ulicy, to źle bo ludzie którzy jeżdzą ALFĄ ROMEO nawet nie znają jej wspaniałej historii. AR 156 to dobre auto dla ludzi którzy chcą czerpać radość z jazdy.
Alfa Romeo 156 I Sedan