Lista ocen Alfa Romeo 156 I Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW 1997-2000 (45)

3,2
~tylluan
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Samochód zakupiłem z przebiegiem ok 300kkm. Jesli ktoś dbał o ten silnik, tj. 2,4JTD, to motor sie pieknie odwdzięczy. Bardzo dobry silnik. Jedyne to turbina, zmienna geometria lubi sie przycinać, dlatego, koniecznie, czasem trzeba było auto pożądnie przegonić. Ale silnik oceniam na 4+ (Silnik)
~Adam S.
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Auto ogólnie fajne, zrobiłem nim ponad 15 tys km,prawie bezawaryjne pomimo tego że jest to alfa, sportowo zestrojone dobrze się zbiera, pewnie prowadzi ale brakuje mu chociażby schowków i uchwytów na kubki.
3,5
~Rudolf
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
auto wybitnie przeznaczone na dobre drogi w krajach południowych gdzie jest dostęp do serwisów mających pojęcie o tym co robią. Ładne kształty samochodu to jeszcze nie wszystko! O tym jak fabryka dba o swój wizerunek może świadczyć rdzewienie napisu 156 na tylnej klapie oraz dostawanie się wody do emblematu alfa romeo na przedniej klapie
~Adam
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Po roku eksploatacji (ok 20tyś km) oceniam to auto bardzo dobrze .Nie wiem jak benzyna (nie miałem)ale 2,4jtd to b.dobry silnik na np.GOLFA IV nie zamieniłbym. Awaryjność tego auta jest na poziomie konkurentów-jeżeli ktoś mówi,że Alfa 156 to złom to albo trafił na taki egzemplarz(to może się trafić w każdej marce) lub nie zna się na motoryzacji .Włosi robią jedne z najnowocześniejszych silników. Przynajmniej ja polecam to auto (ale kupujcie z...
~Leszek.
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Samochód prezencję ma świetną, super prowadzenie, dobry silnik , zawieszenie sztywne i trochę za delikatne na nasze dziurawe i koślawe asfalty, na równym asfalcie jazda alfą to poezja, przy 200 km/h można kierować 1 palcem ! W pełni sterowna i przewidywalna !
~sist
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Pierwsza ocena była trafna. Bez zmian. Nie trzeba często sięgać do lewarka zmiany biegów. (Silnik)
~rob156
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Samochód, który mimo wad usterki) bardzo się lubi.
~krzysiek
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
samochód jest bardzo fajny i daje dużo przyjemności z jazdy przy rozsądnym spalaniu. Ladna karoseria i środek może alfy są bardziej awaryjne (chociaż poczytajcie Merc A lub Astra II dzie po 8 latach rdzewieje) to myślę ,że jest to w normie. Alfa ma dosyć zawansowane technologicznie silniki w porównaniu np z Oplem zobaczcie np ciśnienie wtryskiwaczy więc może częściej to siada Ja jestem zadowolony oby tak dalej
~krzysiek
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Może trafiłem na dobry egzemplarz (znam negatywne opinie o tej marce) ale ja nic złego o tym aucie nie powiem jest ok
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 156 I Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
6,3
2,8
~Michael Vanorton
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Bardzo ładne auto, ale awaryjne bardzo. W ciągu 3 lat przejechalismy 20 tys km i psul się raz na miesiąc. Szkoda bo stylistycznie i właściwości jezdne super
Alfa Romeo 156 I Sedan