Oceny Alfa Romeo 156 I Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW 1997-2000

Alfa Romeo 156 I Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW 1997-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Alfa Romeo 156 I Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW 1997-2000

~Adam
Alfa Romeo 156 I
Po roku eksploatacji (ok 20tyś km) oceniam to auto bardzo dobrze .Nie wiem jak benzyna (nie miałem)ale 2,4jtd to b.dobry silnik na np.GOLFA IV nie zamieniłbym. Awaryjność tego auta jest na poziomie konkurentów-jeżeli ktoś mówi,że Alfa 156 to złom to albo trafił na taki egzemplarz(to może się trafić w każdej marce) lub nie zna się na motoryzacji .Włosi robią jedne z najnowocześniejszych silników. Przynajmniej ja polecam to auto (ale kupujcie z...
Alfa Romeo 156 I
MAIŁEM W UZYTKOWANIU WIELE AUT, W TYM SAAB95 AERO / 250KM/, AUDI A6, PASKA 1,8T, MAZDĘ 626 ALE TYLKO ALFA MA TO COŚ. SAAB TO ŚWIETNA ŻONA ALE ALFA TO KOCHANKA Z KTÓRĄ ZDRADZISZ ŻONĘ I TO Z NAJWYŻSZĄ ROZKOSZĄ
~krzysiek
Alfa Romeo 156 I
Może trafiłem na dobry egzemplarz (znam negatywne opinie o tej marce) ale ja nic złego o tym aucie nie powiem jest ok
~LordJan
Alfa Romeo 156 I
Alfa Romeo 156 jest samochodem stworzonym do jazdy. Idealnie nadaje się na wycieczki oraz do spokojnej jazdy. Jednak gdy potrzeba lub się chce mocnej przycisnąć niczego jej nie brakuje. Kształt nowoczesny i wiecznie młody.
~TomWaw
Alfa Romeo 156 I
Auto inne niż wszystkie w tej klasie. Daje ogromną frajdę z jazdy i wciąż cieszy oko, choć to rocznik 2000. Mocne i oszczędne. Common Rail w wydaniu 2.4 JTD naprawdę pasuje do 156. W wersjach po liftingu oraz w 159 jest jeszcze lepiej.
2,8
~Michael Vanorton
Alfa Romeo 156 I
Bardzo ładne auto, ale awaryjne bardzo. W ciągu 3 lat przejechalismy 20 tys km i psul się raz na miesiąc. Szkoda bo stylistycznie i właściwości jezdne super
~sist
Alfa Romeo 156 I
Bardzo przyjemny samochód. Zachwyca kultura pracy silnika oraz bardzo niskie zużycie paliwa. Samochód jest nisko zawieszony i trzeba uważać na naszych drogach. Już raz zniszczylem dolną plastikową osłonę silnika a koszt jej wymiany to prawie 400 zł. Ogólnie jestem z samochodu bardzo zadowolony.
~Krzysiek
Alfa Romeo 156 I
Ogólnie jest to fajny ładny i nowoczesny samochód wart polecenia .Myślę ,że opinie o dużej awaryjności aut tego koncernu są przesadzone a aut idealnych nie ma .Mnie w VW Polo rozsypała się skrzynia i nie kupię więcej a kuzynka b. narzeka na Volvo .Auto ma także piękne wnętrze z drewnianą kierownicą co podkreśla jej sportowość w koncu Alfa zawsze słynąła ze sportowego charakteru .Ale nie może podobać się wszystkim to samo bo świat byłby nudny
~Leszek.
Alfa Romeo 156 I
Samochód prezencję ma świetną, super prowadzenie, dobry silnik , zawieszenie sztywne i trochę za delikatne na nasze dziurawe i koślawe asfalty, na równym asfalcie jazda alfą to poezja, przy 200 km/h można kierować 1 palcem ! W pełni sterowna i przewidywalna !
~nirage
Alfa Romeo 156 I
za małe pieniądze możesz kupić naprawdę dobre auto. Trzeba tylko odpowiednio długo poszukać. Nie brać byle czego, a przede wszystkim jeżeli jezdziło dużo w Polsce to lepiej szykować się na zawieszenie...
Alfa Romeo 156 I Sedan