Oceny Alfa Romeo 156 I Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW 1997-2000

Alfa Romeo 156 I Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW 1997-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Alfa Romeo 156 I Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW 1997-2000

~nirage
Alfa Romeo 156 I
za małe pieniądze możesz kupić naprawdę dobre auto. Trzeba tylko odpowiednio długo poszukać. Nie brać byle czego, a przede wszystkim jeżeli jezdziło dużo w Polsce to lepiej szykować się na zawieszenie...
~Alfisti_159
Alfa Romeo 156 I
Rewelacyjny samochód tylko już trochę stary, ale w latach swojej świetności chyba bezkonkurencyjny jeśli chodzi o sportowe auta. Do tej pory ma świeży design, za kilkanaście lat z pewnością będzie poszukiwanym klasykiem.
~LordJan
Alfa Romeo 156 I
Alfa Romeo 156 jest samochodem stworzonym do jazdy. Idealnie nadaje się na wycieczki oraz do spokojnej jazdy. Jednak gdy potrzeba lub się chce mocnej przycisnąć niczego jej nie brakuje. Kształt nowoczesny i wiecznie młody.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 156 I Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
6,3
Alfa Romeo 156 I
Dla mnie samochód marzeń, nigdy nie przesiądę się do innej marki ponieważ ten pojazd prowadzi się idealnie, jest wygodny ergonomiczny, i wbrew stereotypom wcale się tak nie psuje jak normalne samochody, czyli jak zadbasz tak długo pojeździsz.
~TomWaw
Alfa Romeo 156 I
Auto inne niż wszystkie w tej klasie. Daje ogromną frajdę z jazdy i wciąż cieszy oko, choć to rocznik 2000. Mocne i oszczędne. Common Rail w wydaniu 2.4 JTD naprawdę pasuje do 156. W wersjach po liftingu oraz w 159 jest jeszcze lepiej.
~Adam
Alfa Romeo 156 I
Po roku eksploatacji (ok 20tyś km) oceniam to auto bardzo dobrze .Nie wiem jak benzyna (nie miałem)ale 2,4jtd to b.dobry silnik na np.GOLFA IV nie zamieniłbym. Awaryjność tego auta jest na poziomie konkurentów-jeżeli ktoś mówi,że Alfa 156 to złom to albo trafił na taki egzemplarz(to może się trafić w każdej marce) lub nie zna się na motoryzacji .Włosi robią jedne z najnowocześniejszych silników. Przynajmniej ja polecam to auto (ale kupujcie z...
~krzysiek
Alfa Romeo 156 I
samochód jest bardzo fajny i daje dużo przyjemności z jazdy przy rozsądnym spalaniu. Ladna karoseria i środek może alfy są bardziej awaryjne (chociaż poczytajcie Merc A lub Astra II dzie po 8 latach rdzewieje) to myślę ,że jest to w normie. Alfa ma dosyć zawansowane technologicznie silniki w porównaniu np z Oplem zobaczcie np ciśnienie wtryskiwaczy więc może częściej to siada Ja jestem zadowolony oby tak dalej
~Krzysiek
Alfa Romeo 156 I
Ogólnie jest to fajny ładny i nowoczesny samochód wart polecenia .Myślę ,że opinie o dużej awaryjności aut tego koncernu są przesadzone a aut idealnych nie ma .Mnie w VW Polo rozsypała się skrzynia i nie kupię więcej a kuzynka b. narzeka na Volvo .Auto ma także piękne wnętrze z drewnianą kierownicą co podkreśla jej sportowość w koncu Alfa zawsze słynąła ze sportowego charakteru .Ale nie może podobać się wszystkim to samo bo świat byłby nudny
~40%
Alfa Romeo 156 I
Auto na pewno nie dla wszystkich - jeżeli ktoś traktuje samochód tylko jako niezawodny środek lokomocji z A do B to niepoleca! Jeżeli któś ma za to trochę benzyny we krwi i nie jest ślepo zapatrzony w pancerwageny i temu podobne - szczerze polecam - dużo frajdy z jazdy na wysokim poziomie.
~Leszek.
Alfa Romeo 156 I
Samochód prezencję ma świetną, super prowadzenie, dobry silnik , zawieszenie sztywne i trochę za delikatne na nasze dziurawe i koślawe asfalty, na równym asfalcie jazda alfą to poezja, przy 200 km/h można kierować 1 palcem ! W pełni sterowna i przewidywalna !
Alfa Romeo 156 I Sedan