Lista ocen Alfa Romeo 156 II Kombi (34) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ja sem Petr
Kombi 2.0 i 16V JTS 165KM 121kW
Tutaj jest już bardzo przeciętnie. O ile dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca jest bardzo dużo to osoby z tyłu mają zdecydowanie gorzej. auto jest 5-cio osobowe, ale osoba siedząca po środku może się czuć jak sardynka. Zdecydowanie odradzam dalsze podróże w 5 osób. W cztery jest ok. ale osoby siedzące z tyłu i tak mają mało miejsca na nogi. O bagażniku tylko wspomnę, że jest bo nie zapakujemy tam zbyt wiele, a przecież to jest niby...
~batmat
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Przy moim wzroście (195cm) pasażerowie za mną nie mają zbyt dużo miejsca, ale można się wcisnąć. Przestrzeń nad głową z przodu jak i z tyłu jest dobra. Najlepiej podróżuje się na przednich fotelach. Przestrzeni jest odpowiednio dużo i jest bardzo wygodnie. Fotele z trzymaniem bocznym są bardzo komfortowe. W długiej trasie nie narzekałem na jakieś niedogodności. Bardzo komfortowy samochód.
~Falcor
Kombi 1.9 JTD 150KM 110kW
Z przodu nie jest źle, choć konkurenci zwykle oferują więcej przestrzeni. Problem pojawia się z tyłu, jeśli np. kierowca jest wysoki. Wtedy wygodnie będzie tylko dzieciom, choć tragedii nie ma. Jeździliśmy przez całą Polskę z w czterech + maksymalnie załadowany bagażnik i nikt specjalnie nie narzekał.
~Johny
Kombi 2.4 JTD 175KM 129kW
Przód ma się świetnie, dobrze trzymające fotele, miejsca sporo. Tył ma się gorzej, o ile kanapa jest świetna, to przestrzeni jest zdecydowanie za mało, kiedy ja mam ustawiony fotel, to za mną miejsca prawie nie ma, a pasażer wbija kolana w plecy.
~Sadzik
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Szału nie ma ale jak na tą klase samochodu nie ma co narzekać, nawet wyżsi pasażerowie z tyłu nigdy nie narzekali. Fotele idealnie dopasowane, nie są toporne, żadne fotele do tv ale spełniają się w długiej trasie.
~PERLIM@OP.PL
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
PRZY MOICH 178 CENTACH JA SIE CZUJE ZAJEBISCIE.NAPRAWDE FOTELE KUBELKOWE AZ SAME ZACHECAJA DO ZAJECIA POZYCJI ZA KIEROWNICA I JECHANIA I JECHANIA I JECHANIA.NAPRAWDE CZUJE SIE AGUSTO(TO Z HISZPANSKIEGO)WIECEJ NIZ COOL.
~użytkownik
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
o ile pasażer na przednim siedzeniu ma komfortowe warunki, o tyle pasażerowie na tylnej kanapie niestety nie do końca. Ja i żona jesteśmy wysokiego wzrostu - powyżej 1,8 metra - więc wszystko jasne.
~Dron
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Z przodu dobrze, z tyłu już średnio, a to kombi przecież. Oczywiście tragedii nie ma, ale to raczej kombi dla aktywnej pary, ewentualnie z jednym małym dzieckiem.
~brylus
Kombi 2.4 JTD 175KM 129kW
Mi odpowiada, może nie jest przestronnie, ale przez dopasowane anatomicznie fotele, bardzo przyjemnie się siedzi za kierownicą. Fotele świetnie trzymają na zakrętach.
~molten
Kombi 2.4 JTD 175KM 129kW
Zalezy czego oczekujemy. Nie jest to typowe kombi: niska krawedz zaladunku, bagaznik pojemnoscia nie rzuca na kolana. Z tylu miejsca dla pasazerow tez nie pozeraja przestronnoscia.
Alfa Romeo 156 II Kombi