Lista ocen Alfa Romeo 164 (47) - Całokształt

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tabelo rekai@wp.pl
Sedan 2.5 TD 117KM 86kW
Swietna fura do bujania sie, polyka asfalto dostojnie niczym amerykanski krazownik, niezle wyglada, jest elastyczny, bardzo wygodny i komfortowy. jesli ktos lubi taki styl to jest to dobra alternatywa dla mercedesa czy bmw
~alfisti@life.pl
Sedan 3.0 24V 210KM 154kW
Uważam model QV za najlepsze rozwiązanie dla amoatora szybkiej jazdy, który nie koniecznie chce wydać na samochód kupę szmalu, 30 tyś i frajda od świtu do nocy, gorąco polecam, ale jedna rzecz, byle nie bity.
~Przemek ;]
Sedan 3.0 24V Q4 232KM 171kW
Autko z duszą dla sportowca ktury lubi wygode.A ten start z pod świateł.................sama przyjemność........w dodatku rze mam napęd Q czyli na wszystkie koła;] Polecam to Autko szczerze;]
~Paweł 510-145-570
Sedan 3.0 i.e. QV 200KM 147kW
Dla mnie osobiscie jest to naprawde jeden z lepszych samochodow.Bardzo dynamiczne linie nadwozie skomponowane z tym przestrzennym i eleganckim wnetrzem naprawde dla mnie super!!!:)
~pawtuw@wp.pl
Sedan 2.0 T.S. 144KM 106kW
za naprawdę niewielkie pieniądze piekny duży wygodny samochód radzący sobie świetnie na drodze i najważniejsze nie kusi amatorów cudzej własności tak jak VW czy BMW
~xxXXxx
Sedan 2.5 TD 125KM 92kW
Auto dla amatorow AR. Fajne, ma to cos, swietnie sie prowadzi, ma niezlego kopa, ale strach byl ze stanie... Do konca nie ufalem jej...
~adam
Sedan 2.0 T.S. 144KM 106kW
auto dobrej klasy, dobrze sie prowadzi, auto przerstronne, widocznosc dobra, auto ekonomiczne, P.S. poszukuje ksiazki nt. modelu 164, auto na GAZ
~PATKA53@interia.pl
Sedan 2.0 T.S. 144KM 106kW
Wygodne auto pomimo swojego rocznika nadal robi wrażenie podczas jazdy i sprawia dużo przyjemności.Stylistyka auta jest O.K. Dobre osiągi
~prezesjm@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 TD 125KM 92kW
Mnie sie podoba jeździ sie świetnie, pali bez problemu przy minus 20 c duże wygodne auto tanie w zakupie ale dla ludzi jednak z odpowiednim portfelikiem
~kem55@interia.pl
Sedan 2.5 TD 125KM 92kW
Znakomity samochod za przystepna cene o slicznej sylwetce laczacy w jedna calosc elegancje i sportowa zadziornosc.