Lista ocen Alfa Romeo 166 (205)

~tvv@o2.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Po pierwsze ten dźwięk, który sprawia, że radio nie jest potrzebne. Po drugie osiągi. przy wciśniętym STR pierwszy ze świateł, a na trasie godny rywal dla wielu spotrowych aut. Po trzecie elastyczność, która sprawia, że w leniwym nastroju po mieście można jeździć na 2 (od startu do 100), a w trasie na 4 (wyprzedzanie trwa chwilę niezależnie od prędkości) (Silnik)
~LIMAL
Sedan 3.0 i V6 24V 226KM 166kW
Perfekt. Dla tych którzy się jeszcze wachają komunikat - nabywajcie. Za te pieniądze możecie nabyć tylko coś co znudzi się Wam po miesiacach najdalej. Moja gęba smieje się codziennie rzy każdym kontakcie.
~jpachut@gmail.com
Alfa Romeo 166 II
Sedan 2.4 JTD 140KM 103kW
Silnik bardzo ochoczo reaguje na pedał gazu. Wyprzedzanie przy 100 km/h na 6-tym biegu to nie problem. Od 1 500 - 2 000 obr/min zaczyna się przyjemna jazda. (Silnik)
~Mariusz clinic1@vp.pl
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
... to że dziewczyny się za nią oglądają to mnie nie dziwi ale że faceci to już tak (niektórzy z zazdrością a niektórzy z podziwem) uwierzcie ale za każdym razem kiedy odpalam silnik to wyzwala we mnie emocje... i lubię na nią patrzeć ;-)))
~raiss
Sedan 2.0 i V6 205KM 151kW
Auto dla indywidualisty. Piękna, wielka, mocna, szybka. Cieszysz sie na każdą myśl kiedy wiesz że alfa cię gdzieś przewiezie. Jest to dowód że przekładasz styl ponad praktyczność, że nie biegniesz ze stadem. Wrażenia z jazdy niebywałe. Jest to auto którym poszalejesz gdy nikt nie patrzy lub komfortowo przewieziesz 4 osoby na dowolną odległość. Wersja 2.0 V6 Turbo to rarytas.
~czarnalocha@wp.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 226KM 166kW
co tu mówić auto ma swoje okresy jak taka włoszka:)kupując te autko nie myślałem ile pali i nie słuchałem wypowiedzi typu "nie kupuj alfy" Alfa ma coś co przyciąga!!!
3,7
~Schirru
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Generalnie bardzo fajny silnik. Nieco za slaby do masy auta, ale i tak daje rade. Duza elastycznosc - w trasie mozna wlasciwie tylko na 5. biegu jechac. nie dławi sie nawet przy 1500 obr/min. (Silnik)
~Kierowca
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Jedni Alfy kochają inni Alfy nienawidzą. Jest mnóstwo szyderczych dogaduszek pod adresem tej marki, Ale co najlepsze mówią to osoby które nigdy nie posiadały Alfy. A zazwyczaj ich auta to VW, BMW, Audi Co do marki to nikt mi nie wmówi że stylistyka z tamtych lat innych aut była lepsza od alfy ,
~golfista
Sedan 3.0 i V6 24V 226KM 166kW
Witam wszystkich kierowców wystawiam opinie po przejechaniu 50tys km. Auto kupione i uzytkowane w anglii, nabyte od pasjonata alfy gdy kupowałem juz sprzedawca posiadał alfe 159 2,2 benzyna zapewne moja bedzie taka nastepna. Auto troche doinwestowane czyli full wydech z nierdzewki piekne brzmienie zwłwłaszcza na wysokich obrotach nie ma osoby by sie nie obejrzała. Zaciski hamulcowe brembo czerwone piekne. Na zakrętach jedzie jak po szynach...

Usterki Alfa Romeo 166

Alfa Romeo 166 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~Argo
Sedan 2.0 i V6 205KM 151kW
auto nie dla każdego, wymagające wiedzy i - ze względu na dużą moc i osiągi - doświadczenia, piękne, ale niekiedy kapryśne,silnik V6 poezja, wygląd jak to włoszki - urzekający
Alfa Romeo 166