Lista ocen Alfa Romeo 33 II (94) - Całokształt

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rikman
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Autko dla dojrzałego ale niebogatego sportowca. Pozbawione większości bajerków z aut rodzinnych, za to przestronne, wygodne i nieesamowicie zrywne. Dla dojrzałych, bo trzeba o nie dbać na bieżąco a wtedy odwdzięczy się z olbrzymią nawiązką. Dla "biednego" - bo kosztuje naprawdę śmieszne pieniądze w stosunku do wrażeń, jakie oferuje. Z przyjemnością obserwuję ogłupiałych kierowców we wstecznym lusterku, kiedy wyjeżdżam z bocznej uliczki i po...
~martinbox@wp.pl
Hatchback 1.7 16V 132KM 97kW
Auto zarówno rodzinne jak i sportowe. Z rodzinką ekonomiczny , cichy , spokojny , ergonomiczny , ekonomiczny ... cudo. Bez rodzinki rekin na szosie , pali opony bez najmniejszego wysiłku , efekt wyprzedzania na III biegu ( do 150km/h - yees!) jak na karuzeli i to dobrej , zastrzyk adrenaliny murowany , oczywiście wtedy częściej pod dystrybutorem. Części wbrew pozorom i krążącym opiniom tanie i dostępne ( przecież to FIAT)
~wilk87@vp.pl
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
jeśli chodzi o tych młodszych to polecam super prowadzenie fullcontrol szybkie zwinne i dość ekonomiczne oceniane przez moich przyjaciół i znajomych jako lepsze niż choćby BMW czy Mercedes z tego rocznika patrząc na zużycie paliwa 10/100km prędkość osobiście 231km/h i wykończenie (skóra szyberdach elek.szyby centra.zam.) to wygrywa AR33
~peterjan@o2.pl
Hatchback 1.7 i.e. 117KM 86kW
Mam ALFĘ 33 rok 94 1.7 ośmiozaworową, powiem szczerze, że 1.7 16v przy niej wymięka. Ścigałem sie już z wieloma osobami np. toyotą corolla, skodą oktawię 2.0 tdi i z jeszcze lepszymi furami... każda pada Mam dużo częsci do alfa romeo różnych modeli. proszę wysyłać maile na peterjan@o2.pl. PS.W przyszłości chciałbym założyć turbinę do mojej 33.
~meridan@plusnet.pl
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
Ogólni rzecz ujmując - to samochód dla ludzi którzy chcą szybko i bezpiecznie jeżdzić. Nie dbają o paliwo, a chcą słyszeć ten dżwięk, który wydaje tylko boxer. Jak na auto z roku 1992 wyposażenie jest doskonałe. Tarcze na 4 koła, czterokanałowy ABS znacznie poprawiają bezpieczeństwo. Moja wersja - P4 - w zimie jest do pobicia tylko przez Subaru Imprezę.
~alfafan
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
Fajne autko w dobrej cenie, czesci w miare dostepne, gorzej z diagnostyka, konstrukcja auta niezbyt skomplikowana, przecietny uzytkownik powinien sobie poradzic. Auto dostarczy uzytkownikowi wiele milych wrazen, osobiscie uwazam ze jest lepsza niz 145/146, a z napedem na jedna os jest w wersko 1,7 16v jest szybsza od dwulitrowych twin sparkow
~NICZKA
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
uWIELBIAM TEN SAMOCHÓD, JEST WYGODNY, MA ŁADNE WNĘTRZE, DUŻO PIERDÓŁEK TYPU REGULACJA KIEROWNICY, ŚWIATEŁ, PODŚWITLENIA (ABSOLUTNIE WSZYSTKIEGO - OD SCHOWKA PO POPIELNICZKĘ) MA OGROMNY BAGAZNIK WIĘC WIĘKSZA LICZBA OSÓB TEŻ MOŻE NIM POJECHAĆ NA WAKACJE A PRZY TYM NIE JEST TO KROWIASTY SAMOCHÓD RODZINNY.
~ZAKOCHANY w ALFIE I ZABIE!!!
Hatchback 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
Alfe kupuje sie z miłosci a nie z rozsadku! Jesli nie masz serca do tej marki i modelu to kup sobie tico na gaz i poc sie przy karzdym naciskaniu na pedal gazu!!! Jesli natomiast czujesz cos do ALFY to nie ma o czym gadac, bo "MILOSC CI WSZYSTKO WYBACZY"!!!!!!!!!!!
~adamkaszynski@gazeta.pl
Kombi 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
Na pewno nie jest doskonale bo auto swoje lata ma i nie można się spodziewać po nim za wiele pod względem niezawodności ale jest samochód, który sprawia niesamowitą frajdę kiedy się go prowadzi i wtedy wybacza mu się po prostu wszystko
~Mad.Max
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Bardzo awaryjne auto, drogie czesci, brak mechanikow do silnika (wszyscy wiedza tylko jak naprawic Golfa, opla i malucha), Samochod dla milosnikow mechaniki z grubym portwelem i stalowymi nerwami. Ja mialem strach jechac tym gdziekolwiek