Lista ocen Alfa Romeo 33 II (94) - Całokształt

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sucik
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Alfa 1.4(LPG) to wspaniałe auto szególnie polecam ludziom młodym którzy pragną mieć własne auto za rozsądną cenę , szukających sportowych przygód a zarazem znających sie na mechanice w przeciwnym razie serwisowanie w dobrym warsztacie nas zje
~Piotr
Hatchback 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
To nie jest samochód, to rakieta ktora jeździ po aslalcie!!!!!! Jestem w 100% zadowolony z tej bryki. jeszcze nigdy sie na niej nie zawiodłem. Robie 20 tyś rocznie i jeżdźę dosyć agresywnie. Każda inna bryczka wysiada. ALFA 33 jest super!!!!!!!!!
~apiotrzkowicz@wp.pl
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
To jest mój ukochany samochodzik!Wytuningowany jest super i napewno nikomu go niesprzedam a jest spore zainteresowanie tymi Alfami!!!Poszukuję właściciela w Polsce Alfy Romeo 33 DIESEL wyszły takie ale w Polsce jeszcze nie widziałam!!!
~ego-e@o2.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Kocham swoją ALFE za to ze jest jedyna i niepowtarzalna za to ze ma to coś za to ze niewiadomo co się stanie za to ze golfiarzami się nie przejmuje i w przeciwieństwie do nich nie trzeba jej nic dokładac by była idealna
~Axel
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
Jeżdże tym samochodem prawie pięć lat, ale poważniejszej usterki (odpukać) nie miałem. Podczas jazdy pękł mi pasek rozrządu, myślałem że cały wał szlak trafi, ale nie w servisie założyli mi nowy i jeżdżę do dzisiaj
~Masaj
Hatchback 1.7 16V 132KM 97kW
Auto ocenie na 4. Nie jest zle. Poza kiepska jakoscia spasowania elementow i drobnych denerwujacych usterek nic sie nie dzieje. Denerwuja mnie tylko uciazliwe trzaski z deski rozdzielczej. Strasznie tlucze sie tez tyla polka.
~matz223
Hatchback 1.5 97KM 71kW
w sakli od 1 do 10!! -konfort jazdy 8 -dostepnosc czesci i ich koszt 1 -wyglad zewnetrzny 10 -brak jakichkolwiek informacji na temat instalacji elektrycznej i instrukcji zeby cokolwiek naprawic
~Kopyś
Hatchback 1.5 97KM 71kW
auto prowadzi się doskonale, silnik nie do zdarcia, brak książek do napraw we własnym zakresie. Szczególnie chodzi o ustawienie kół rozrządu podczas wymiany pasków rozrządu i znaków na kole zamachowym.
~kkaczorowska@o2.pl
Hatchback 1.7 16V 132KM 97kW
Jest to typ samochodu o specyficznym wyglądzie! AR 33 jest stworzona dla ludzi, którzy poważnie traktują jazdę samochodem. Jest to niebezpieczne auto, do którego trzeba się przystosować!
~leniga@wp.pl
Kombi 1.7 16V 129KM 95kW
kiedy wsiadłem do niej po zakupie pierwszy raz byłem przerażony,tak dużo jazda tym samochodem rózni się od jazdy innymi samochodami.teraz mogę przyznać że zakochałem się w tym samochodzie.