Lista ocen Alfa Romeo 33 II (94) - Całokształt

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CZARNY
Hatchback 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
jestem naprawde zadowolony z ałteczka i napewno go niesprzedam szybko , ten dzwięk silnika ( przeważnie powyżej 4000 tyś obrotów dopiero odzywa się wściekłość alfy na drodze i chce się jeszcze przyśpieszać
~marcin@herb.com.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Auto kupiłem bite 2 lata temu i 120tyś km z wyrąbanym układem planetarnym za 10tyś zł i jak na razie jeździ bez większych problemów. A przy koszcie 100km ok 16pln jest to super autko
~jarek
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
auto jest do niczego, dobrze ze opisuje nie swoje auto tylko wujka, by jak to ja bym był właścicielem tej czerwonej skarbonki to bym się pochlastał. wolałbym poloneza niż to coś
~mrozik (e-mail: krzysiek0014@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 97KM 71kW
Bardzo dobre auto o mocnej blasze. mało awaryjne i tanie do utrzymania. Mocne silniki zapewniają wysokie osiągi którymi można sie pochwalić przy tak wiekowym aucie.
~banan
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego auta,żadnych powżnych usterek duży komfort jazdy,w cenie cinquecento mam swietny bardzo dynamiczny i dobrze się prezentujący samochód
~qfelms@o2.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Bardzo bym chciał mieć takie autko nowiutkie - spod igły. To byłoby bardzo wdzięczne autko. Niestety mój samochód, ze względu na rocznik, zaciera wrażenie porządnego pojazdu.
~Piotr
Hatchback 1.3 i.e. 87KM 64kW
moja pierwsza Alfa, którą jeździłem 5 lat (40 - 140 tys. przebiegu) nie dam powiedzieć złego słowa, chociaż niektóre rzeczy mogą denerwować kogoś kto nie wie czego oczekuje od Alfy
~piotr z piły
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
autko moje jest świetne, jest fajnie zrobione stylistycznie drugiej takiej niema-mam zdjęcia na poczcie kolor czarny-sprzedam niedrogo rog 1990-mój nr 609 658 778 lub 888 547 143
~kfs@op.pl
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Podłoga się sypie i to strasznie!! Ale za to z częściami jest łatwo i tanio. Części tańsze niż do poloneza, a wiadomo Alfa 33 a Polonez, bez porównania, Hahahahaha
~Laslo
Hatchback 1.7 16V 132KM 97kW
Jestem bardzo zadowolony, za te pieniadze moglbym kupic fieste 89 albo kadetta 88 - ale co to sa za samochody w porownaniu z moja alfa:)