Lista ocen Alfa Romeo Giulia II (25) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomi
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
To chyba największa bolączka tego auta. Przy standardowych prędkościach do 130-140 km/h w zasadzie bez uwag. W trybie Dynamic fajnie słychać silnik, w trybie Comfort wyraźnie ciszej. Jednak od 150km/h w górę szum powietrza zaskakująco głośny. Może to wina okna dachowego, ale to było największe zaskoczenie. Oczywiście można podgłośnić muzę i hej do przodu, ale jednak lekkie rozczarowanie jest. Mam porównanie z Audi Q5 diesel, to niebo a ziemia....
~DS
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Silnik słychać już na biegu jałowym. Wnętrze nie jest od niego dostatecznie wyciszone, chociaż może właśnie o to chodzi w "sportowej limuzynie"? Stale słychać pomruk silnika, który ma odgłos niestety zbliżony do kulturalnego diesla. W ogóle nie wiedząc jaki mamy model,można odnieść wrażenie ,że jedziemy bardzo mocnym dieslem. Nie wiem,może moje uszy przyzwyczaiły się to łagodności pracy benzynowej V8ki ale takie odnoszę wrażenie. Silnik...
~Hrabia_Woland
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Jest dobrze, w zakresie dozwolonych prawem prędkości, nawet bardzo dobrze. Przy prędkościach 160 i więcej słychać już wyraźny szum powietrza z rejonu lusterek, ale nadal można spokojnie rozmawiać. Ogólnie w długich trasach auto nie męczy, nawet po kilkunastu godzinach człowiek wysiada w miarę "przytomny" ;)
~ANDY
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Przy normalnej jeździe jest naprawdę dobrze, jedynie po przekroczeniu 180 km/h ( oczywiście w Niemczech ) wyraźnie słychać szumy zewnętrzne i silnik. Na szczęście nie jest to jakoś specjalnie uciążliwe
~LightCredit
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Jeśli chodzi o wyciszenie to jest bardzo dobrze i nie ma na co narzekać. W kabinie nie ma głośno a silnik słychać w wyższym zakresie obrotów.
~JasonD.
Sedan 2.9 V6 510KM 375kW
Jest na tyle dobre, że pomruk silnika przygrywa piękną nutę. Jest cicho choć czasami słychać stuki zawieszenia ale...
~Kamil
Sedan Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
jest naprawdę ok , może to kwestia pakietu wyciszającego , nie wiem jak by było bez niego bo nie jeździłem
~A. jak Alfa
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Również tu nie ma się do czego doczepić, bardzo ciche auto nawet przy prędkościach autostradowych.
~molsza
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Jedyny mankament w tym samochodzie, za dużo dźwięku przechodzi przez boczną szybę i drzwi.To muszą poprawić.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo Giulia II
7,1
11,0
~Zadowolony :)
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Komfortowo nawet przy 200 km/h na 8 biegu silnik około 3k obrotów , auto wyciszone , komfortowe.