Lista ocen Alfa Romeo GTV II Coupe (30) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rephlex
Coupe 3.0 i V6 24V 218KM 160kW
Zaryzykowałem i wytłumiłem trochę drzwi i boki we wnętrzu. Efekt jest wyśmienity bo po wjechaniu w kałużę nie mam juz wrażenia jakby woda lała się do środka a silnik nadal pięknie słychać kiedy tylko sobie tego zażyczymy. Polecam. Jazda do 180 km/h (po wyciszeniu) jest bardzo komfortowa. Powyżej (az do 250 km/h - sprawdzałem) - szum wiatru i toczenia powoli zagłuszające silnik v6.
~BOBAS KR
Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW
Na standardowym układzie wydechowym i w nie wyeksploatowanym egzemplarzu jest Ok , natomiast przy prędkościach powyżej 170 km/h zaczyna być słychać powietrze obiegające auto a szczególnie boczne bezramkowe okienka. Przy wyższych prędkościach obrotowych silnika jest on dobrze słyszalny w aucie - ale chyba o to chodzi :)
~On
Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW
Podczas spokojnej jazdy nie słychać ani silnika ani wydechu jednak po przekroczeniu magicznych 3tys.obr silnik pokazuje pazurki ( pasażer oraz przechodnie którzy nie zwrócili uwagi na oznaczenie z tyłu poznają że to jest v6 po odgłosie silnika wkręcanego na obroty)
~Ress
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Silnik pracuje świetnie, więc miło posłuchać jak chodzi. Niestety wyciszenie kabiny, przez okna bez ramek jest tragiczne. Słychać świst wiatru bardziej niż w innych autach coupe (miałem okazję jeździć Astrą Coupe i Peugeotem 406 )
~YBSOne
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Środek bardzo dobrze wyciszony, jedyne odgłosy to wiatr w uszczelkach przy większych predkościach, niestety wina drzwi bezramkowych; i czasem skrzypiące wnętrze w kilku miejscach, głównie konsola środkowa. Silnik słychać w sam raz:)
~arho01 http://forum.alfaclub.pl/
Coupe 3.0 i V6 24V 220KM 162kW
Nie wiem co napisać - jedyne co mi przeszkadzało, to kiepskie wygłuszenie drzwi, ale dużo osób modyfikując audio wstawia maty i to bardzo pomaga. Oczywiście samochód cichy na wysokich obrotach nie jest :DD Ale tak ma być
~mateusu86
Coupe 2.0 JTS 165KM 121kW
Jest ok na tyle że słyszę pomruk silnika który działa pobudzająco. Szyba od strony kierowcy wymaga częstej regulacji, wychodzi po za obrys uszczelki gdy zamkniemy drzwi.
~Taoon
Coupe 2.0 TS 155KM 114kW
Jeżeli chodzi o seryjny wydech i silnik to w środku dźwięk słychać dopiero powyżej 4 tysięcy obrotów. Wtedy można się wsłuchać w prawdziwą muzykę jaką jest dźwięk silnika.
~Piciu piciu10@interia.pl
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Jest dobrze! Tego oczekiwałem! Potrafi być w środku naprawdę cicho, np jadąc na trasie, ale przy dynamicznym przyspieszaniu silnik w duecie z wydechem dają przyjemny koncert.
~k88
Coupe 2.0 TS 155KM 114kW
dla aut coupe ten punkt powinien być omijany. powód? odgłos silnika najlepszym odłgosem jaki kierowca może sobie zażyczyć w środku :)
Alfa Romeo GTV II Coupe