Lista ocen Alfa Romeo GTV II (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mateusu86
Coupe 2.0 JTS 165KM 121kW
No miejsca jest mało, dla kierowcy powyżej 190cm z przodu chyba nie było by miejsca;p ja jestem dosyć drobnej budowy i mi odpowiada, z tyłu tylko dzieci lub bagaże;] w bagażniku miejsce na jedną walizkę podróżną i po bokach jakieś pierdoły, ja jeżdżę bez koła zapasowego to miejsca w bagażniku mam trochę więcej, co do wysiadania i wsiadania z auta... Szerokie i długie drzwi utrudniają sprawe na parkingu przed marketami gdzie ludzie parkują jak...
~Piciu piciu10@interia.pl
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Kierowca i pasażer o wzroście do 180 cm mają wystarczającą ilość miejsca. Zwłaszcza pasażer, po odsunięciu fotela, ma mnóstwo przestrzeni na nogi. Nad głową już zdecydowanie mniej :) Tylna kanapa nadaje się doskonale na bagaż.
~YBSOne
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Dla kierowcy i pasażera miejsca jest dużo, grzej jeśli ktoś siedzi z tyłu, wtedy przód cierpi. Najlepiej dla 3 osób, nawet na wakacje, ale czwórka na wakacje to już przesada. Ideał dla 2 osób.
~mariusz
Coupe 3.0 i V6 24V 218KM 160kW
z tylu bez komentarza ktos tam moze sie polozyc w razie potrzeby))o podrozowaniu w 4 czy nawet 3 osoby mozna zapomniec ,nie jest to samochod dla wielkiego chlopa nawet z przodu miejsca jest raczej malo.
~Ress
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
O dziwo jest miejsce dla 4 osób. 2 dorosłe osoby wejdą bez problemu. Do tyłu zazwyczaj wpadała mi jedna osoba dorosła (mogła się rozłożyć z tyłu) lub dwójka dzieci.
~BOBAS KR
Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW
Z przodu stosunkowo dużo miejsca (trzeba wziąć pod uwagę typ samochodu) ja mam 196 cm i niemam problemów z zajęciem miejsca w aucie, z tyłu - dziecko do lat 8 się zmieści !!!
~rephlex
Coupe 3.0 i V6 24V 218KM 160kW
Z przodu jest całkiem całkiem. Denerwuje jedynie za mało miejsca na lewą nogę kierowcy.Tylna kanapa - zmieści się jedna krótkonoga pasażerka i nie będzie się dobrze tam bawić.
~arho01 http://forum.alfaclub.pl/
Coupe 3.0 i V6 24V 220KM 162kW
Z przodu wysocy nie wejdą, ale jak już ktoś niższy wsiądzie, to jest bardzo wygodnie. Fotele dość dobrze trzymają. Z tyłu miejsca nie ma - tylko awaryjnie :)
~Alfisti
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Wybaczcie - to jest sportowy samochod, dobrze to ma sie czuc kierowca no i ewentualnie jego pasazerka na przednim siedzeniu. O tyle nie ma mowy ;P
~Taoon
Coupe 2.0 TS 155KM 114kW
Kierowca i pasażer z przodu posiadają ogromna ilość miejsca, wygoda na duży plus. Natomiast z tyłu miejsce na torbę i laptopa.