Lista ocen Alfa Romeo Stelvio (50) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mrziomalx
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Mam wersje bez dodatkowego wygluszenia w postaci ekstra folii na szybach. Dawno nie jezdzilem tak glosnym w srodku autem. Przesiadlem sie z GLC i doznalem szoku :) Powyzej 160-170kmh ciezko sie rozmawia. Jezdzilbym nim (po niemieckiej autostradzie) trasy 200+ ale jest taki halas, ze glowa boli. Przy mniejszych predkosciach slychac skyrzynie, wal, jakies inne dziwne dzwieki, pisk hamulcow na kazdych swiatlach. Dla kogos kto jezdzil wczesniej...
~Morales
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Mogłoby, a nawet powinno być lepiej, szczególnie w deszczowe dni, gdy jeździ się po mokrym asfalcie do kabiny dociera zbyt dużo dźwięków. To nie znaczy, że w aucie jest głośno. Jeżdżąc w tym aucie, w którym wszystko działa tak jak powinno i spełnia stoję funkcje albo nawet przerasta oczekiwania, to wyciszenie niestety nie dojeżdża to poziomu. Jest trochę poniżej oczekiwań
~Jan Sudoł
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Tu czujesz różnice między BMW czy Mercedesem. Nie ma tragedii ale do premium dużo brakuje. Szczególnie z klekoczącym na niskich obrotach silnikiem (benzyna) mam problem, bo to jednak SUV i nie oczekiwałem ciszy przy 140 km/h. Włączone radio załatwią sprawę, wcześniej miałem nowego superba i moge powiedzieć, że jest to bardzo podobny poziom wyciszenia.
~MATEUSZ
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Włosi po raz kolejny dali popis. Wziąłem wersję z wyciszonymi szybami i nie żałuję. Jazda przy nawet wysokich prędkościach nie przeszkadza w swobodnej dyskusji chyba że w bardzo wietrzny dzień. Ze względu na wspaniałą linię karoserii opory wiatru są minimalne co zdecydowanie wycisza auto pomimo jego hipopotamowej sylwetki;-)
~screamers
SUV 2.0 Turbo 200KM 147kW
Porównywalne do aut w tej klasie. Trzeba brać pod uwagę, że lusterka są dosyć duże i przy prędkościach autostradowych generują sporo hałasu. Do 160km/h można prowadzić rozmowę w kabinie bez przekrzykiwania się, powyżej następuje znaczny wzrost hałasu. Częściowo jest to też uzależnione od rodzaju ogumienia.
~JonSnow
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Bardzo dobre, podwójne szyby, jest ciszej niż w niektórych elektrykach (np. Volvo XC40 EV), które testowałem. Do 140 spokój, powyżej trochę głośniej. Jednakże mam wersję z laminowanymi szybami. Polecam dopłatę do tego pakietu
~Kierowca
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Nie jest cicho, nie wnikam skąd dochodzi hałas ale dosyć mocno słychać szumy z otoczenia czy dźwięk przejeżdżających obok samochodów. Aczkolwiek tragedii nie ma, da się całkiem swobodnie rozmawiać przy wyższych prędkościach.
~MietasM
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Nie jest tak cicho jak w moim poprzednim aucie (ford s-max turbo benzynowy), ale głównie podczas mocnego przyspieszania. Podczas spokojnej jazdy jest miło i komfortowo. Silnik mógłby mieć ładniejszy dźwięk, ale nie jest źle.
~Marcin
SUV Facelifting 2.2 Turbo 210KM 154kW
Jak dla mnie jest wystarczające. Straszyli na forach że ten silnik mocno klepie... Nie prawda z pakietem wyciszającym pracuje cicho i podczas jazdy nic praktycznie do kabiny nie dochodzi.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo Stelvio
10,1