Lista ocen Alfa Romeo Stelvio (50) - Ergonomia

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dariusz
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
w przypadku kierowcy jak dobrze skrojony garnitur wszystko w zasięgu ręki nie za ciasno ale też nie przestrzennie, w przypadku tylnej kanapy przy trzech pasażerach ciasnawo.
~Amjerz
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Szkoda, że brak zamykania bagażnika przyciskiem z kabiny. Cała reszta wzorowa. Irytuje tylko brak schowków w bagażniku w wersjach z kołem zapasowym i głośnikiem niskotonowym.
~arkadius86
SUV 2.2 JtdM-2 210KM 154kW
ergonomia jazdy rewelacja. siedzenia elektrycznie mozna idealnie dopasowac nawet dla sporych rozmiarow kierowcow do 1.90cm powinni kierowcy nie miec problemu z ergonomia
~Morales
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Często to sprawa indywidualna, ale ergonomicznie jest super. Wszystko na miejscu bez zbędnych udziwnień. Sporo wejść USB z przodu i z tylu auta.
~Artur
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Od razu jak wśiadłem to wszystko było naturalne i intuicyjne. Brakuje mi schowka na okulary w suficie (jest po lewej stronie kierownicy). A tak to idealnie.
SUV Facelifting 2.2 Turbo 210KM 154kW
Cena zakupu w porównaniu z konkurencją w tej klasie i wyposażeniem na duży plus. Silnik zadowala się paliwem na poziomie 7/8 l/100. Reszta okaże się z czasem
~ADAM K
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Bardzo wysoki poziom , wszystko tam gdzie być powinno. Może system multimedialny słabiej rozbudowany jak u konkurencji za to przejrzysty i łatwy w obsłudze
~Marek
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Multimedia do poprawki (lifting zalatwil sprawe). Reszta calkiem dobrze. Fotele bardzo wygodne(pelen zakres regulacji w moje wersji)