Lista ocen Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW 2020-2023 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kierowca
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Pierwszy SUV, bałem się jak tym będzie się jeździć po krętych drogach - okazuje się, że całkiem dobrze, skłamałbym gdybym napisał że nie czuć różnicy wielkości bo czuć, ale jest tak niewielka, że praktycznie jest niewyczuwalna. Czuły układ kierowniczy - na początku może i faktycznie jest bardziej nerwowo ale szybko można przywyknąć, potem gdy przesiadasz się do innego auta to czujesz jakbyś żeglował statkiem. Natomiast bardzo nie lubi...
~MATEUSZ
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Niestety tylko 4 gwiazdki bo pomimo szalonej czułości i super skręcania już w ruch to niestety manewrowanie na parkingu, czy przy garażu wymaga wprawy. Napęd 4x4 zdecydowanie ogranicza manewrowość. Skoda superb z 2017 pomimo prawie 0,5 różnicy długości przy tym to król parkowania ale na drodze już z kolei porażka. Nie jest to volvo S80 ale szału nie ma niestety. Z tego tytułu 4 gwizdki to za mało na 5 za dużo wiec dałbym 4,5;-)
~Morales
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Petarda, to co przekonało mnie do tego modelu po przejechaniu pierwszych kilometrów podczas każdy testowej. Kompletnie niespodziewane wrażenie. Auto w zakrętach trzyma się jakby jechało na szynach. Wrażenia jazdy dużo niżej zawieszonym autem, na pewno nie jeździ jak typowy SUV.
~Amjerz
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Zależnie od wersji. Kilku znajomych ma Veloce na 20”; 21” i takie ustawienie jest dla mnie zbyt twarde. Posiadam model Ti na 19”, i tu moim zdaniem osiagnieto złoty środek. Jest wystarczająco sprężyście i sportowo.
~Piotrek P
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Przyjemność jazdy. Trochę nawet ciut potrafi tyłem zarzucić, jednak widać, że na trakcja czuwa komputer i nie da się, niestety tego wyłączyć. Jeden z najlepiej jeżdżących SUVow - a wieloma jeździłem w tym BMW, Audi, Seat.
~Artur
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Tutaj 0 zastrzeżeń, nie znalazłem lepszego. Trzyma się zakrętów idealnie. Prowadzi się bardzo dobrze, kierownica sztywnieje przy szybszej jeździe. Jest bardzo precyzyjny. Na lekki minus duż promień skrętu.
~JonSnow
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Bajka, prawie nie czuć SUVa, 4 x4 świetne. Układ kierowniczy bezpośredni, twardy. Zakręty pokoju miodzio. Oczywiście przez to jest disc twardo, ale nie ma róży bez kolców.
~potas.giz199
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Zawieszenie nastawione na osiągi, ciężko wyprowadzić to auto z równowagi. A jednocześnie dobrze wybiera nierówności, komfort dobry, lepszy niż w niejednym kompakcie.
~J.P
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Jeździ jak po szynach.przyklejony i agresywny lub potulny jak baranek w trybie a to najlepiej pasuje mojej zonie
~Tomasz
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
zawieszenie dość twarde, trochę zbyt mocno odczuwa się nierówności, w zakręty wchodzi i wychodzi z nich doskonale
Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting