Lista ocen Audi 100 C3 (91) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 134 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Sedan 2.5 TDI 120KM 88kW
Wymieniłem wahacze , łożyska kolumny zawieszenia ale to norma w naszych warunach drogowych . Elektryka prawej szyby nie działała bo obluzował się przewod . I dziwna uterka -musiałem wymienić pedał sprzęgła - złamał się !!!
~Andrzej
Avant 1.8 90KM 66kW
Auto ma 22 lata :), początkowo bałem się wyjerzczać nim dalej, dziś bez stresu robię trasę 500km, w drodze nic sie nie popsuło, nie działo się nic czego bym się wcześniej nie spodziewał lub o czym bym nie wiedział że szwankuje
~KronopioTR
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Ciągle trzeba przy nim grzebać. Z drobnych rzeczy to: stacyjka, czujnik wstecznego, otwieranie szyby tylnej, czujnik temperatury, czujnik spalania stukowego, odma, zaciski ręcznego, zegary.
~takanahana
Avant 2.3 136KM 100kW
Przez trzy i pół roku: wymiana zworki od świateł w przełączniku przy kierownicy 1 PLN, naprawa prędkościomierza 5 PLN, wymiana silnika dmuchawy 50 PLN, naprawa mocowania drążka zmiany biegów 30 PLN.
~MariuszS600
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
ja kupilem od stroza prawa i to dalszej znajomosci i podejrzewam ze mial go w 4 literach przez ostatni rok bo duzo do niego wlozylem. Samochod jest ok ALE TRZEBA O NIEGO DBAC!!!!!! blacharka do roboty.
~NaCiebieKolej
Sedan 1.9 100KM 74kW
Japonczyki są lepsze nie ma sie co czarować, ale za to ceny nie powodują toczenia piany, wymieniłem klamke z zamkiem 25 zł, kierynkowskaz 38 zł, tragedii nie ma. A poza tym normalna wymiana płynów ustrojowych.
~pablicito
Avant 2.0 E KAT 115KM 85kW
Ten samochód mam krótko - nic mi się w nim nie zdążyło popsuć. ALe to przecież AUDI (poprzednia moja Audiczka miała poważną awarię po dwóch latach użytkowania - zerwała się linka hamulca ręcznego :-) )
~jarek21@astercity.net
Avant 1.9 100KM 74kW
Najwieksza bolaczka tego auta jest chyba ciagle luzujaca sie rura wydechowa, ze wzgledu na beznadziejne przymocowanie jej do podwozia oraz wycieki i nieszczelnosc pompy wspomagania ukladu kierowniczego.
~Kiris11
Sedan 2.0 115KM 85kW
Auto bezawaryjne. przez czas użytkowania wymieniłem, klocki hamulcowe z przodu, łożyska wszystkich kół, czujnik biegu wstecznego i gumę na przednim przegubie zewnętrznym.

Usterki Audi 100 C3

Audi 100 C3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adrian Poznań
Sedan 1.8 88KM 65kW
W rocznikach 83-87 często pękają klamki.Całeszczęście nie są drogie. Kolejna rzecz to osłona akumulatora i nagrzewnicy , przy niedokłdnym ściąganiu moeże pęknąć