Lista ocen Audi 100 C4 Avant (61) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MICRI
Avant 2.3 E 133KM 98kW
AUTKO SIĘ PIĘKNIE PROWADZI CZĘŚCI SA NIEDROGIE, TYLKO TRZEBA DOBRZE POSZUKAC NA NECIE. BO TE W SKLEPACH MOGĄ DOPROWADZIĆ DO ZAWROTÓW GŁOWY. WYMIENIŁEM TYLKO PRZEDNIE AMORTYZATORY, PONIEWAŻ NASZE DROGI SĄ JAK POLIGONY, A TO NIE JEST AUTO TERENOWE. WIEC Z PRAWEJ STRONY PO WJECHANIU W WIELKA DZIURE Z AMORTYZATORA ZOSTAŁY TYLKO STRZEPY. ZAWIESZENIE BYŁO OK DO CZASU JAK NIE POJAWIŁO SIE NA NASZYCH PIEKNYCH DROGACH
~Gabriel
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Jeździłem już takimi autami jak:Opel Kadet by Bertone cabrio(1600 ccm z przednim napędem)jak i BMW 325(rzędowa szóstka 2500 ccm,192KM,tylny napęd)i muszę przyznać,że AUDI 100 QUATTRO bije je na głowę pod względem prowadzenia.Przyznam,że już nie raz(głównie zimą)napęd na 4 koła wyciągnoł mnie z opresji.
~Kalasanty
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Dobrze się prowadzi, czuje się to auto, trochę słabo wchodzi w zakręty, ale nie jest to samochód wyścigowy. No i pewnie jestem nieobiektywny, bo mam stare balony z tyłu, które koniecznie trzeba wymienić, no ale pierwszeństwo ma rozrząd...
~tusior2@tlen.pl
Avant 2.3 E 133KM 98kW
ponadprzeciętnie trwały, nieskomplikowany w budowie i naprawie,choć brak komfortu takiego jak mb 124 ale coś za coś,załadowany na full nadal do ogarnięcia brak niespodzianek na zakrętach,wspomaganie dobrze dobrane i na miasto i na trase.
~Krzysztof Kia Kowalczyk
Avant 2.0 137KM 101kW
Auto prowadzi się bardzo dobrze w zakrętach i na długiej trasie. Jak na tej wielkości i masy auto nie buja w zakrętach. Podróżuje się przyjemnie i bez zbędnych wydatków. Od momentu zakupu nie wymieniałem żadnej części w zawieszeniu.
~pit.o@interia.pl
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
Quattro typu Thorsen przy tym rozkładzie masy i automacie to po prostu luksus. Miałem Rav 4, Pajero i Imprezę( 125KM) i proszę mi wierzyć nie dorastja quattrakowi do pięt. Żeby nie było zamieniłem imprezę \'99 na audi \'92.
~cherokee
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
byc moze mam cos z zawieszeniem? :) nie sadze... ale do tego modelu mam nieco mniej zaufania niz do mojego Zielonego Smoka z 1980... (audi 100 z 80r. z silnikiem 1.6)... mialem wrazenie ze lepiej trzymal sie drogi.
~dawidjey
Avant 2.3 E 133KM 98kW
Audi wręcz klei się do szosy.Naprawde pięknie,nie wychyla się na zakrętach i nie ma mowy o żadnej podsterownośći.Zawieszenie prsote więc na polskie drogi jego utrzymanie nie pociągnie z portfela
~MICH1974@interia.pl
Avant 2.8 E V6 174KM 128kW
modele z tym silnikiem maja twardsze zawieszenie niz jego "bracia" z mniejsza pojemnoscia. swoj samochod kupilem w Niemczech tak wiec zawieszenie nie bylo wybite sprawowalo sie swietnie
Dziennik kosztów dla Audi 100 C4 Avant
6,7
15,9
~SMN
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Precyzja układu kierowniczego, jak na tak duże auto na dobrym poziomie, sprawnie można się poruszać ale do mistrzostwa trochę brakuje. Zawieszenie zapewnia przyzwoity komfort.
Audi 100 C4 Avant