Lista ocen Audi 100 C4 (322)

~tusior2@tlen.pl
Avant 2.3 E 133KM 98kW
wiadomo auto wiekowe,ale mało usterkowe,odwdzięcza się za zakup dobrą eksploatacją,rdzy można szukać na nadwoziu i podwoziu ze świeczką
~Thorne
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Auto spełnia wszystkie pokłądane w nim nadzieje i oczekiwania.
~Darek
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Polecam to auto wszystkim, którym zależy na solidnym, niezawodnym aucie, które mimo upływu czasu wciąż cieszy się prestiżem. Audi nie jest drogie w utrzymaniu przy cenach rynkowych porównywalnych z modelem b4. Komfortu nawet nie ma co porównywać. Zdecydowanie wypada też lepiej w konfrontacji z modelem c5 głównie ze względu na konstrukcje zawieszenia. Ktoś mądrze powiedział, że solidne auta przestali produkować w okolicach 1995 roku i coś w tym...
~s_xtr@o2.pl mogę sprzedać auto, piszczie na mail
Sedan 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
ja mam audi 100 C4L czyli long, i dla mnie to jest ważne by auto było masywne, i bezpieczne, nie koniecznie prowadziło się, ale się prowadzi lepiej niż inne auta, i jest bardziej komfortowy niż konkurencja (bmw7, opel omega, mercedes E klasa) bmw 7 flagową limuzyną? rok jej ´97 ale nie daje rady, a najlepszy komfort to mercedes S klasa i audi a8, ale mercedesy się psują jak najęte.
~hunter
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
Autko przeszło moje najśmielsze oczekiwania: napęd quattro (to juz mój drugi - wcześnie audi 90 2,3 5cyl.), 174 konie i motor V6 to jest to! Kompromis komfortu, bezpieczeństwa i najwyższej jakości z ceną. Samochód ma już swoje lata ale niewiele fabrycznie nowych "plastików" może się z nim równać jakością wykończeń, wyciszeniem i elastycznością nie wspominając już o prestiżu marki AUDI. Blachy w podwójnym ocynku (standard Audi) co gwarantuje...
~MICRI
Avant 2.3 E 133KM 98kW
AUDI TO MOŻE NIE NAJLEPSZA MARKA NA ŚWIECIE JESLI CHODZI O NIEZAWODNOSC (JAPOŃCZYKI). ALE JEŚLI CHODZI O STYLISTYKE TO NIEZAMIENIŁBYM NA ŻADNĄ INNA .MOJE AUTO CENIE ZA KOMFORT JAZDY ,WYPOSAŻENIE ,PROSTOTE EWENTUALNYCH NAPRAW, TANIE CZĘŚCI ,DOBRE PRZYSPIESZENIE JAK NA GABARYTY AUTA.
~MICH1974@interia.pl
Avant 2.8 E V6 174KM 128kW
najfajniejsze autko jakie mialem. wygodne , ekonomiczne szkoda tylko ze nie quatrro - chociaz ten naped niesie za soba dodatkowe nie male koszta. NAPRAWDE POLECAM. moze to "zboczenie" ale napewno nie bede mial samochodu innej marki. AUDI AUDI AUDI :)
~TtTzZz
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Chcialem miec 100 i nie zaluje kupna ,jest duza pojemna malo pali i mocna:) Ten samochod spelnia wszystkie moje oczekiwania:)
~quatt
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
Audi C4 2,8 quattro avant. Duża i całkiem zgrabna bryczka. Wysoki komfort jazdy i duża niezawodność. Świetnie sprawdza się jako rodzinny samochód. Dobra instalacja gazowa i wtedy spore zużycie paliwa da się przeboleć. Taka typowa taksówka - zatankować, wsiadać i jechać. Ogólnie polecam.
Dziennik kosztów dla Audi 100 C4
7,9
6,4
14,2
~cherokee
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
stosuje zasade: jezeli wsiadam za kierownice samochodu i czuje sie jak w swoim pokoju (wiadomo maly balaganik, to co chce pod reka, mila atmosfera, fajny widok za oknem) - to to jest wlasnie ten samochod... W audi wszystko jest tam gdzie trzeba... jedna z niewielu marek do ktorych nie musialem sie przyzwyczajac.