Lista ocen Audi 80 B2 (118)

~LSZ
Sedan 1.6 85KM 63kW
Powiem tak: Kupiłem to auto w wakacje jak miałem 19 lat z myślą, aby pojechać tu i tam, po wakacjach miałem się go pozbyć, ale zakochałem się w nim. Całe wakacje przejeździłem 26 letnim wtedy autem bez napraw. (Po kupnie wymieniłem tylko jeden wahacz). Obecnie autko ma 29 lat i postaram się pociągnąć audiczkę do 30, choć może być ciężko, gdyż jestem ograniczony finansowo a w autku ta skrzynia coś nie bardzo :P Ale nawet jak padnie i przestanie...
~elpawlo@wp.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
w sumie autko jest spox. nawet katowane, ale dbane zupełnie nie sprawia problemów, ale podkreślam, że musi być zadbane, aby nie było awaryjne (jest coś takiego jak serwisowanie, co w niemieckich pojazdach jest wymogiem bezwzględnym aby długo służyły, zdarzają się bowiem jednostki krańcowo zameczone i wyeksploatowane, które nadają się jedynie na złom).
~Piotr piotrgrb@wp.pl
Sedan 1.6 85KM 63kW
Kochany samochod, ktory teraz stojac na dworze przez miesiac bez odpalenia, odpala po pierwszym przekreceniu kluczyka. Polecalbym jednak "eksponat", ktory nie zardzewial. Mechanike mozna naprawic, a dziurawa podloga to wizyta u blacharza i lakiernika - nie polecam - taniej kupic "nowy" samochod.
4,1
~grzes
Coupe 2.3 133KM 98kW
doskonaly samochud dla ludzi kturzy chca miec dobre szybki niezawodne pewne auto wedluk mnie bardzo udany model audi w poruwnaniu z innymi kture mialem to audi mimo ze najstarsze jest najleprze stara niemiecka solida maszyna polecam
~Riczi
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Rdza wychodzi na tylnych słupkach, mocno rdzewieję drzwi od dołu, progi itp, ale Polonez nie wytrzymuje nawet połowy lat co ten samochód. Nie ma co się czepiać prawie 25 letniego auta.
~Przemol
Sedan 1.6 73KM 54kW
Bardzo przemyślany projekt (poza tyłem). Egzemplarze o pewnym pochodzeniu mimo wieku mogą posłużyć jeszcze wiele lat, przy zachowaniu minimum obsługowego, pod tym względem auto jest niewymagające. + za ocynkowane nadwozie. Niedotyczy aut powypadkowych, a tych niestety jest wiele(przestroga dla kupujących)
~przemo
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
blacha ocynk korozia jak zadbany to brak nie jeden młodszy egzemplarz się chowa audi w miarę wygląda i jest godne polecenia chociaż na drogach jest stosunkowo coraz mniej ale wiadomo wszystko przemija
~Robert :) E-mail:Maciek__22poczta@interia.pl
Sedan 1.6 85KM 63kW
A ja mam Audi 80 1600 83r. to juz moje trzecie Pierwsze mialem z 81 roku, drugie kupilem na cześći bylo sprawne ale miało przebite numery a trzecie z 83 i mam go do tej pory.Co do awaryjności to jest jak w kazdym samochodzie tylko że przy tej marce nawet jak coś sie zaczyna pieprzyć to i tak pojedzie dalej!!! Utrapieniem przy ostrej jezdzie jest czesta wymiana lożysk przód co rok klocków co 5 misiecy max polecam ate i tarcze i klocki do...
~mspl@o2.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
polecam to auto z czystym sumieniem,moze wygladem nie powala,ale ma inne zalety :)
~Whites86
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
jest to moje najstarsze auto i jak dotąd najlepsze , co najwazniejsze tanie w utrzymaniu i konserwacji