Lista ocen Audi 80 B2 Sedan (39) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr piotrgrb@wp.pl
Sedan 1.6 85KM 63kW
jak na tamte lata perfekcja w kierowaniu, rozkladzie mas, zachowanie na zakretach (jak na mnie moze troche za duze plywanie karoseri...). Hamulce dobre - skuteczne, ale nie nadaja sie do naprawde czestego hamowania - przy szybkiej jezdzie po miescie (duzo nie potrzebnego hamowania) mozna zagotowac plyn - i hamolcow nagle nie ma (inna sprawa ze moze raz go wymienialem...). Brak ABS jest dotkliwy na mokrej nawierzchni - jak ktos nie ma nawyku...
~elpawlo@wp.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
trudno mi oceniać, bo doskonale trzyma się drogi, a czucie podłoza jest rewelacyjne. niestety osobiście preferuję miękkie francuzy i mam bardzo ambiwalentne odczucia, niemniej komfort podróżowania jest dobry, choć charakterystyka raczej sportowa :(
~LSZ
Sedan 1.6 85KM 63kW
Moim zdaniem OK. Nie jest to twarde zawieszenie, ale ja twardych nie lubię. Mimo braku wspomagania, można kręcić jedną ręką spokojnie w tym aucie, byleby się toczył z 1 km/h
~Whites86
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
auto jest dość twarde, czuć nawet małe dziury, zawieszenie mimo duzej eksploatacji trzyma się nieźle do tego częsci są tanie i ogolnie jeszcze w miare łatwo dostępne
~mspl@o2.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
nie narzekam, twarde zaieszenie, pokonywanie ostrych zakretow przy duzej predkosci to czysta przyjemnosc, jedzie jak po szynach, nie to co francuz
~Świergu
Sedan 1.6 75KM 55kW
Moglby byc twardszy poniewaz na zakretach auto sie wychyla sporo, ale jeszcze nigdy przez to problemu nie mialem
~Riczi
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Przydało by się wspmaganie, poza tym bardzo wygodny może troszkę zbyt miękki. Trochę słabe mam wspomaganie hamulców ale nie jest źle.
~sebastiang@pro.onet.pl
Sedan 1.8 GTE 112KM 82kW
Dobry układ jezdny, w moim niestety wiecznie rdzewiejący od strony podwozia tak wiec wymagający wielu poprawek-wstawek.
~a80
Sedan 1.8 90KM 66kW
nie jest to super komfort jak w nowoczesnym autku, ale przewyzsza komfortem niejedno 10 czy 15 lat mlodsze auto, mi pasuje
~Emil
Sedan 1.3 60KM 44kW
mam -60 mm zwieche i jest to naprawde bomba. auto niskie + jeszcze niższe i lecisz jak pociąg po szynach
Audi 80 B2 Sedan