Lista ocen Audi 80 B3 Sedan (191) - Widoczność

Na liście zabraknie 426 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk K
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Widoczność jest znakomita. Duża przednia szyba, wąskie słupki przednie. Z tyłu jest podobnie. Jedynie brak sferycznych lusterek zewnętrznych... no ale to nie ta epoka jeszcze.
~Gutek
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Standardowo - do przogu i po bokach bardzo dobrze. Do tyłu gorzej - nie widać końca samochodu i trzeba pamiętać, że jest te kilkadziesiąt centymetrów pupy z tyłu :-)
~marecqimarek@wp.pl
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Same plusy.Duże lusterka znacznie poprawiają widoczność do tyłu auta.Ja osobiście wyeliminowałem martwy punkt w lusterku bocznym stosując duże lusterko panoramiczne w kabinie
~Wojtek
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Auto jest wystarczająco przejrzyste. Z widocznością nie ma żadnych problemów. Jedynie przy cofaniu ciężko jest wyczuć granicę odległości (przez mocno ściętą tylną szybę)
~ving
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
ponad rok jezdze tym samochodem-no tu akurat sie nic nie zmienilo...widze ze niektorzy narzekaja ze nie widza konca bagaznika...hmm...ja mam spojler wiec widze koniec.
~sadki
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Bardzo dobra, jedynie może przeszkadzać przedni słupek, ale to ma każdy. Duże szyby, nawet przy tak niskich siedzeniach widać całe pole wokół pojazdu (również dzięki sporym lusterkom).
~Stachu
Sedan 1.8 75KM 55kW
Widoczność byłaby super, gdyby nie tylna szyba, która zbyt dużej przejrzystości nie zapewnia. Utrudnia manewrowanie na ciasnych parkingach.
~ANiaa
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Mimo długiej maski jeździ i parkuje się nim doskonale. CHyba ze ktoś nie umie jeżdzić samochodem z długą maską to niech kupic sobie np. yaris´a
~Marcin
Sedan 1.6 70KM 51kW
Z początku można mieć trochę problemów z widocznością do tyłu, ale tył kończy się praktycznie z końcem tylnej szyby. Ja problemów nie mam.
~ramogster
Sedan 1.6 75KM 55kW
Bardzo dobra. Lusterka są duże a tylna szyba ogromna. Pod tym względem bije mercedesa. Z tym że jak prowadzi moja żona to narzeka że nie widzi końca maski :)
Audi 80 B3 Sedan