Lista ocen Audi 80 B4 Avant (364)

~Miszka
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Niesamowite wrazenie...szczególnie po załączeniu turbinki...na biegu jałowym troszeczke głośno..ale kwestia przyzwyczajenia....podczas jazdy klekot ustaje..można sie zakochać w tym silniku:)) (Silnik)
~zaurus
Avant 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
auto jest godne polecenia ja ktoś chce kupic dobre auto za nieduże pieniądze szczerze polecam - poprostu AUDI prawie same zalety biorąc pod uwage jeszcze wiek auta to zdanie wczesniej jest bez "prawie" Następne też bedzie AUDI na pewno !!!
~Radek
Avant 2.0 90KM 66kW
w ciemnym kolorze i na ładnych alu wygląda nieźle nawet obok nowszych aut z 2000 roku
~kruszon
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Gdybym miał teraz kupić auto to na pewno było by to audi , najlepiej b4 tdi,ponieważ nie ma w nim żadnego komputera i innej elektroniki.
~Eryk
Avant 2.0 E 16V 137KM 101kW
Jak na swój wiek to ideał samochodu, prosty silnik łatwo go zagazować, super jeździ się nim zarówno w trasie jak i po mieście, wbrew moim obawom nie mam problemów z parkowaniem(wczesniej jeździłem CLIO II). Zawieszenie i reszta swój dobry stan zawdzięcza niemieckim drogom oryginalnemu serwisowi. Polecam ściągany z Niemiec z Polski bym nie kupił.
~AUDI-TYLKO-AUDI
Avant 1.6 E 101KM 74kW
A80 pancerne niezniszczalne technologicznie wzorowo wykonane blachy prostota w mechanice samemu można dużo ogarnąć , jakby dalej wyglądała by tak produkcja to nie było by b5,b6,b7,b8...lepiej mieć audice jak np forda .od kupna wymieniłem wiadomo rozrząd ,termostat,klocki tył,amortyzatory tył i jeszcze tuleje met-gum na przednich wahaczach i śmigam i śmigam i nic. tylko lać benke i do przodu.A80 z motorem 1.6e ma króciutkie biegi podobnie jak w...
~fido16@op.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
obnizony fabrycznie troche twardy na polskich drogach ( jak wjade w dziure to prawie przednia szyba wpada ) za to bardzo stabilny na zakretach, tulejki w zawieszeniu slabe (Układ jezdny)
~Eros
Avant 2.0 E 16V 140KM 103kW
Jak dla mnie świetny samochód, mam kombi dużo miejsca, samochód ma 11 lat a wygląda dużo lepiej niż większość obecnie produkowanego badziwia klasy średniej nie wspominając o wykończeniu i materiałach wewnątrz samochodu. Jeśli dobrze poszukacie i znajdziecie nie zajeżdżony samochów to polecam brać w chwili obecnej za niewielkie pieniądze można kupić super bryczkę.
~TheKyle
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Ciągnie na każdym biegu jak czołg. Czasem trzeba turbinę trochę pogonić, ale jak sie przepędzi to leci do 180km/h. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4 Avant
11,3
~Gregor (Elbląg)
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
doskonały komfort jazdy, najczesciej wybijaja sie tulejki w wahaczach przednich, ale koszt naprawy jest smiesznie niski, doskanala na trasie, nic nie rzuca i jest dosc miekka. (Silnik)
Audi 80 B4 Avant