Lista ocen Audi 80 B4 Avant (364)

~marek
Avant 2.8 E 174KM 128kW
gdy jest zimny a my staramy sie nie zużywać za dużo paliwa i nie wciskamy pedału gazu odpowiednio głeboko ma teandencje do lekkiego szarpania, ale po kilku minutach jazdy gdy złapie temperaturke(bardzo szybko jest juz wszystko idealnie, jedzie jak mazenie (Silnik)
~pkrysi@interia.pl
Avant 2.8 E 174KM 128kW
Za takie pieniądze naprawdę rozsadny wybór. Trzeba jednak strzec się sprowadzanych samochodów po stłuczkach - bo można zrazić się do tej rewelacyjnej marki.
~maciej_kubacki@netia.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Ciągnie od dołu <2000, b. elastyczny, bez turbodziury (Silnik)
~szenq
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na auto z 1994 r to wygląda jak nowe, nie wymaga konserwacji, całośc porządnie ocynkowana, nie ma ognisk korozji, koła 15-calowe nadają mu wyjątkowego charakteru... jak sobe przypominam, że początkowo chciałem paska z tym silnikiem, to teraz wiem że byłby to duuuuży błąd
~MISIEKKOLOROWY
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
bardzo żywotny, brak wad wrodzonych,,,, przy dobrej eksploatacji i serwisowaniu oleje paski filtry niezawodny na lata i nawet 500tyś km (Silnik)
~Michał "OOOO"
Avant 1.6 E 101KM 74kW
Autko naprawdę godne polecenia dla wszystkich, jest po prostu nie do zdarcia, solidne, niezawodne i tanie w utrzymaniu.
~Śpioch
Avant 2.0 E 115KM 85kW
To jest auto luksusowe, nie jakaś koreańska popierdułka. Bardzo wysoki komfort jazdy, zwłaszcza na długich trasach. Przestronne wnętrze, duży bagaźnik. Czasem ciężko go zaparkować w mieście - jest trochę długi, ale dzięki temu komfortowy. Opłaca się załozyć instalację gazową bo trochę pali. Jakość wykonania - mówiąc krótko: Stara niemiecka robota!
3,8
~michu.wi @ poczta.fm
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Trochę klekoce, ale mocy jest tak w sam raz żeby sprawnie jeździć (Silnik)
~Michał
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Polecam! Jak na to auto 110 km w zupełności wystarcza,jednak dodam ze ponad 50 000 przejechałem 90-konnym. Zrobiłem tym autem ponad 120 000 i w silniku nie padło nic. Jedyna usterka to czyszczenie nastawnika pompy paliwowej.Oczywiście wymiana oleju co 10 000km!! a nie jak niektórzy twierdzą ze co 20 000 wystarczy. (Silnik)
~Gerard
Avant 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Ogolnie autko bardzo wdzieczne, ma pewne minusy ale to nic wielkiego
Audi 80 B4 Avant