Lista ocen Audi 80 B4 Avant (364)

~majke
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
za caloksztalt daje "doskonale". auto naprawde warte pieniedzy!! nikt nie powinien narezkac
~Petrus
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Niezawodny silnik z dobrym momentem obrotowym i wspaniale współpracujący z prostymi instalacjami LPG. (Silnik)
~krzysiek84
Avant 2.0 E 16V 140KM 103kW
ma pare minusow ale na tle plusow znikaja:) po prostu kochana audi 80:):) polecam!!!
3,8
~Łukasz
Avant 2.0 90KM 66kW
wersja 90-konna nie należy do bardzo żwawych, ale co się dziwić, autko waży swoje. (Silnik)
3,5
~kolo
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Co do pracy silnika nie mam jakby większych uwag.Dodam tylko tyle że to auto musi mieć instalację LPG sekwencyjną!!!!!!!! żeby jeździło jak nie chcecie mieć wystrzałów pod maską co też jest widoczne po masce.Sam przepływomierz jest kosztowny do tego dodać obudowę filtra i robią się koszty.Bez sekwencji szkoda się pakować w ten samochód chyba że diesel to tak. (Silnik)
~Micharttttt
Avant 2.0 90KM 66kW
Auto pancerne i tak samo się je prowadzi. Typowy "Niemiec". Toporne w prowadzeniu się da się przyzwyczaić no dość precyzyjne w prowadzeniu. Dobra auto do wożenia gnoju od wsi do wsi
~king28
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Jeżeli chodzi o moją skromną opinię to powiedziałem sobie, że 10 lat chcę jeździć Audi (mimo że ono ma już 13 lat) , a potem kupię tylko Japończyka (Toyota Corolla) , miałem okazję jeździć wieloma autami i Audi za cenę niestety nie najniższą proponuje wóz b.dobry więc jeżeli ktoś ma audi to nie ma sensu zmieniać na inny czy młodszy model auta niemieckiej firmy ponieważ niczym ono już nie zaskoczy, tylko Japończyki są lepsze i wnoszą więcej do...
~rajko
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
doskonale to chyba nie będzie , ale ja mam wysokie wymagania. Ogólnie jak na razie jestem bardzo zadowolony i nawet spalanie paliwa tak bardzo nie boli jeśli wsiądziesz i się przejedziesz. Auto dynamiczne, komfortowe i mało awaryjne. W tej chwili na rynku za naprawdę dobre pieniadze. tylko gdyby gaz do niego był tańszy...a tak za sekwencję zapłacić 5000zł to trzeba naprawdę sporo objechać.
3,5
~slammer
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Auto naprawde fajne ciche i komfortowe , lecz kupilem je o 10 lat za późno i zaczyna sie wszystko sypac niestety
4,1
~Jarek
Avant 2.3 E 133KM 98kW
dobre przelozenia, elastyczna, gwarantuje dynamike i zrywnosc od 1 do 5 biegu (Skrzynia biegów)
Audi 80 B4 Avant