Lista ocen Audi 80 B4 Avant (364)

~Wojtek, Rybnik/Warszawa
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Po prostu świetne auto. Przejeździłem nim już 50 000 km, a nakręcę jeszcze sporo..
~Killer4000
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Mocny silnik i stosunkowo umiarkowany apetyt na paliwo, nadwozie w ocynku czyli rdza z glowy, atrakcyjny wyglad- grill na przodzie robi swoje i do tego alusie. Mala awaryjnosc auta. Duzy komfort jazdy
~rolnid@wp.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochód jak na AUDI przystało jest bez poważnych zażutów.Zresztą kto nie miał AUDI to tego nie może powiedzieć.A tym bardziej generacja silników TDi jest godna uwagi i polecenia.Fakt ,że TDi jest droższy przy zakupie nawet wśród samochodów używanych, to on się odwdzięczy swą niezawodnością i ekonomią.Posiadam jeden z ostatnich modeli B4-TDI-ze stycznia 95roku i następnym samochodem jaki zamierzam kupić to będzie znów AUDI ale A4 1,9TDI ale z...
~Stanley
Avant 2.0 E 115KM 85kW
14 lat jazdy, 0 rdzy, siadasz i jedziesz wszystko jedno jak długo, czy 100 czy 1000 km.
~KP
Avant 2.0 90KM 66kW
Ten samochód jest niesamowity. Od czasu jak go posiadam znudził mi się juz kilka razy i myślę o kupnie jakiejś terenówki, ale za niezawodność i komfort prowadzenia tego auta wątpię czy go sprzedam. Używałem go bezprzerwy przez 5 lat na szybkie dojazdy do pracy po beznadziejnych drogach, wycieczki po kraju, a teraz autostradą do pracy i gdybym miał zaraz pojechać na drugi koniec Polski moją Audicą, pojechałbym bez wachania bo na pewno dojedzie...
~Qazik
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Mimo kilku usterek jestem bardzo zadowolony z tego auta.
~seweryn1103@onet.eu
Avant 1.9 TD 75KM 55kW
samochod na 5 bez problemów ogólnie w końcu to AUDI !!!!! ,tania obsługa,blacha ocynkowana,silnik niezawodny,oszczędny,nie spotkałem w tej cenie jeszcze takiego samochodu i nie przejechałem jeszcze tylu kilometrów (ponad 100.000)bez awarii ,nie mam zamiaru zmieniać,jeszcze mnie nie zawiódł,gorąco polecam nawet jeśli ma małe mankamenty
~przemek
Avant 2.0 90KM 66kW
przyjemne auto ale moze rozczarowac tych ktorzy oczekuja wyjatkowej przestronnosci i komfortu.
~efan
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Wspaniałe auto. Do tej pory po kupnie auta przestawało mi się ono podobać - znajdowałem coraz to nowsze mankamenty. A w przypadku audi było zupełnie na odwrót z dnia na dzień podobało mi się coraz bardziej :)
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4 Avant
11,3
~pietruszka17@wp.pl
Avant 2.0 E 115KM 85kW
mam 17scie lat i mojim pierwszym autkiem pewnie bedzie audi b4 2,0 sedan moze dlatego z emamy avanta ale ten samochod jest wart tej kasy poprostu niemiecka robota a i ocynk!!! wielki plus +
Audi 80 B4 Avant