Lista ocen Audi 80 B4 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1996 (134)

~jarzab28@wp.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogólnie autko oceniam bardzo dobrze pomimo drażniacych usterek które nie miały większego wpływu na jazdę.Bo co najwazniejsze autko zawsze dojechało do celu nawet po długiej trasie (600 km).Co najbardziej mnie cieszy to to że zawsze odpalał bez problemów. Cenię ten samochód za fantastyczną blacharkę na której nie ma śladu korozji zwłaszcza pod uszczelkami szyb i podwoziu oraz za fantastyczną tapicerkę.
~rally@2com.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Zrobiłem tym autem 25tys km i jestem naprawde zadowolony, nie ma sie czego czepić. Można powiedzieć że się już przywiazałem do tego auta i w tej chwili nawet nie myślę o sprzedaży.
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
TDI, klima, elektryka, wygodne siedzenia, trzymanie się na drodze wzorowe, niezawodność, czarny perłowy metalizowany lakier, halogeny w zderzaku, oryginalne felgi 16", szerokie opony i można jeździć, jeździć i jeździć... A jeździ się tanio i naprawde bardzo przyjemnie.
~cosmosxj
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Osobiście baaardzo sensowne auto, choć w zasadzie brak juz nie zajechanych aut i w PL i w UE. Zaplaciłem za niego 4500PLN a włozylem ok. 5000 PLN i zostanie już ze mną dożywotnio. Bryłę ma wręcz boską. Idealne auto miejskie (jestem duży 190cm, 130kg)
~Maciej bodzio333@o2.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Zanim kupiłem dużo sie naczytałem o tym modelu i wszedzie bardzo ten model był chwalony za niezawodnosc,wygląd i trwałosc blacharki. W moim wozie podwozie jest w idealnym stanie /14 lat/ ale problem jest z progami a dokładnie pod nakładkami przyklejonymi na progi jest wylegarnia rdzy, ciekawi mnie czy ktos z was tam sprawdzał. Sam bym tam nie szukał rdzy ale w tylnym lewym progi rdza wylazła poza nakładke i jak odkleiłem ten plastik to mnie...
~majke
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
za caloksztalt daje "doskonale". auto naprawde warte pieniedzy!! nikt nie powinien narezkac
~Wojtek, Rybnik/Warszawa
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Po prostu świetne auto. Przejeździłem nim już 50 000 km, a nakręcę jeszcze sporo..
~rolnid@wp.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochód jak na AUDI przystało jest bez poważnych zażutów.Zresztą kto nie miał AUDI to tego nie może powiedzieć.A tym bardziej generacja silników TDi jest godna uwagi i polecenia.Fakt ,że TDi jest droższy przy zakupie nawet wśród samochodów używanych, to on się odwdzięczy swą niezawodnością i ekonomią.Posiadam jeden z ostatnich modeli B4-TDI-ze stycznia 95roku i następnym samochodem jaki zamierzam kupić to będzie znów AUDI ale A4 1,9TDI ale z...
~efan
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Wspaniałe auto. Do tej pory po kupnie auta przestawało mi się ono podobać - znajdowałem coraz to nowsze mankamenty. A w przypadku audi było zupełnie na odwrót z dnia na dzień podobało mi się coraz bardziej :)
~marcinbraun1@poczta.onet.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
manual,perfekcja,kazdy kto tym sie przejedzie mowi ze skrzynia dziala rewelacyjnie..heheh (Skrzynia biegów)
Audi 80 B4 Avant