Lista ocen Audi 80 B4 (235)

~MS
Sedan 2.0 90KM 66kW
nie do zarzniecia, brak jakichkolwiek wyciekow- polewam Mobil mineralny (Silnik)
~Marcin
Avant 2.0 90KM 66kW
Posiadałem poprzedio Audi 90 2.0 (5 cylindrów) z 1992 roku. Tamten silnik ocenił bym na 5. Był cichy (dobiegał do uszu jedynie przyjemny, basowy pomruk). Tutaj przy prędkościach ponad 100 km/h silnik chałasuje. (Silnik)
3,2
~wroblas
Sedan 2.0 90KM 66kW
Posiadałem to auto rok czasu.Dwa razy w miesiącu stało u mechanika.Byłem strasznie zawiedziony.Sądziłem przed zakupem auta,że nie będzie z nim problemów a tutaj takie babole. Gdyby podliczyć koszty wszystkich napraw które wykonałem w ciągu roku czasu to na luzie starczyłoby na drugą taką samą audice... Plusami napewno jest korozja która mimo upływu lat wyglądała atrakcyjnie oraz układ kierowniczy.Jak już jeździłem tym autem to dawało dużo...
3,5
~krawcu
Sedan 2.0 90KM 66kW
Takie tam pudełko ale za to nie do zajeżdżenia moje ostatnie audi nigdy więcej!!!
~cycu
Sedan 2.0 90KM 66kW
gdyby dzisiejsze auta byly tak solidne i proste w obsludze to dilerzy pracowali by tylko na zamowienie
~lambert@autograf.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
pozostaje tylko żałować, że zmienili model na A4 zamiast robić dalej B4, bo autko jest niezawodne i ma ponadczasową sylwetkę...włascicielom nowszych fiatów , opli i fordów mogę powiedzieć, że są frajerami ...: )
4,1
~dzidek8b@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
Auto jest dobre .MImo swoego wieku sylwetka jest ladna i nowoczesna robi wrazenie.Aluminiowe felgi dodaja uroku temu autu.Polecalbym wszystkim ktrzy maja okresloną gotowke.Auto nie korodouje i zawsze po wyjezdzie z myjni wyglada jak nowe :)
4,1
~thede
Sedan 2.0 90KM 66kW
Jest to chyba jeden z nielicznych modeli które za parę / paręnaście lat będziemy miło wspominać i tęsknić za jakością o której nowe samochody mogą pomarzyć.
~Kaczmar
Avant 2.0 90KM 66kW
Niezłe spore auto .Ma swój urok.Kiedy go kupowałem było to coś.teraz juz za dużo tego jeżdzi po kraju. ale jeszcze oko czasem zawiśnie:)
~fanta
Sedan 2.0 90KM 66kW
bardzo elastyczny i cichy.wysoka kultura pracy,odpala w każdych warunkach (Silnik)