Lista ocen Audi 80 B4 (235)

~wonda
Sedan 2.0 90KM 66kW
posiadam audi 11 lat i tyle samo w gazie zrobiłem 130tyś km może niewiele, ale przez ten czas 2x zepsuł się czujnik temperatury który jest w chłodnicy auto trochę się przegrzało (zawsze była letnia pora)ale jakoś to negatywnie nie w płynęło na prace silnika, drążek stabilizatora wyleciała główka jeździłem tak około 4 m-cy nie było czasu by to zrobić audi trzymało się drogi jak przyklejone i zaczął hałasować przegub z mojej winy wjechałem zimą...
~Pablio wawa
Sedan 2.0 90KM 66kW
mała moc jak na taką pojemność,słabe przyspieszenie,bierze olej,niezawodny zawsze zapali,równo pracuje, (Silnik)
3,8
~Mariusz S.
Sedan 2.0 90KM 66kW
Uważam, że był to niezły wybór przy zakupie. Najważniejszy jest ocynk, bo RUDY go nie zeżre.
~dar_cie
Sedan 2.0 90KM 66kW
Wg mnie jest to najlepsze auto w tej klasie i przedziale cenowym
~sławek
Sedan 2.0 90KM 66kW
zakupiłem przed dwoma laty tanio mnie nie wyszedł 12tys. + gaz , wydech gałki elementy zawiszenia itp ale potym chodzi jak trzeba , wybieam sie w Europe bez strachu. Wydatku nie żałuje aaa... blacharka to poezja ZERO jakiejkolwiek korozji !!! Polecam myślę pojeździć pare lat chyba ze wymienie na nowsze AUDI jak będzie okazja ;-)
3,3
~ jaca
Sedan 2.0 90KM 66kW
nie zawiodla mnie jeszcze ale nie mam czym jezdzic i na razie jej nie sprzedam trzeba troche dbac juz o 16-sto latka bo sie moze rozkraczyc i dopiero wtedy by bylo duzy plus dla karoserii piekna sprawa ocynk super nigdzie nie gnije.Ogolnie przecietne auto
~Mariusz S.
Sedan 2.0 90KM 66kW
jak kupowałem to dałem sporo ale egzemplarz bez przejść i dzięki temu mogę powiedzieć - nie żałuję i polecam
~Radek
Avant 2.0 90KM 66kW
w ciemnym kolorze i na ładnych alu wygląda nieźle nawet obok nowszych aut z 2000 roku
~kacper
Sedan 2.0 90KM 66kW
Bardzo elastyczny, nie dosklnały ale naprawdę daje radę (Silnik)
~przemko1991
Sedan 2.0 90KM 66kW
Silnik chodzi bardzo równo jest czym jechac, ma niby tylko te 90kucyków pod maska ale wystarczająco. (Silnik)