Lista ocen Audi 80 B4 (235)

~bonzo
Sedan 2.0 90KM 66kW
Na pełnej butli(a wchodzi około 43 litry), zrobię 550km w jeździe mieszanej - 70% trasa 30% miasto i "krążenie" od domu do domu, z prędkościami 50-60 km/h w mieście i podczas krążenia i prędkościami około 100-110km/h na trasie(przez jakieś 60km na autostradzie był piłowany 140-160km/h). Co daje nam bardzo niskie spalanie 7,8l. Do tego trzeba liczyć się z dolewkami paliwa, bo jednak na paliwa odpala się za bez lekkiego dociśnięcia... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Zadowolony driver
Sedan 2.0 90KM 66kW
Miałem wychwalane A4, ale wielowachacz... Wróciłem do 80... Jeżdżę automatem. Auto pancerne nie do zajechania, automat działa ok, 4 z lekkim opóźnieniem, ale mi to nie przeszkadza. Ceny części to poprostu żart... Przecieram oczy a osłona siłownika wspomagania 8zł, rozrząd 200zł, to niemożliwe... A jednnak. Warto jedynym słabym punltem tego auta to nagłośnienie. 2głośniczki w desce i tyle. Trzeba bedie dorzucic tubę do bagażnika. Rezac boczków...
~krystek
Sedan 2.0 90KM 66kW
Posiadając dość ubogą wersję z najsłabszym benzynowym silnikiem nie można powiedzieć że jest doskonale, ale biorąc pod uwagę bezawaryjność, jakość wykonania, oraz śmiesznie niskie koszta eksploatacji z pewnością można powiedzieć że jest dobrze
~KP
Avant 2.0 90KM 66kW
Ten samochód jest niesamowity. Od czasu jak go posiadam znudził mi się juz kilka razy i myślę o kupnie jakiejś terenówki, ale za niezawodność i komfort prowadzenia tego auta wątpię czy go sprzedam. Używałem go bezprzerwy przez 5 lat na szybkie dojazdy do pracy po beznadziejnych drogach, wycieczki po kraju, a teraz autostradą do pracy i gdybym miał zaraz pojechać na drugi koniec Polski moją Audicą, pojechałbym bez wachania bo na pewno dojedzie...
~przemek
Avant 2.0 90KM 66kW
przyjemne auto ale moze rozczarowac tych ktorzy oczekuja wyjatkowej przestronnosci i komfortu.
~Pyjter
Sedan 2.0 90KM 66kW
Pomimo tego, że auto kupiłem wadliwe to po zrobieniu paru rzeczy mogę sie tylko cieszyć, że jestem posiadaczem takiej fury :) Auto jest naprawde rozpoznawalne !!
3,5
~Domel
Sedan 2.0 90KM 66kW
niedawno sprowadzilem sobie audi 80 b4 z francji i powiem szczerze ze z jednej strony jestem zadowolony a z drugiej zmartwiony. Silnik jest w miare o szybkim wyprzedzaniu na 5 biegu nie ma mowy optymalna do wyprzedzania jest 3 wtedy silnik najlepiej sie wkreca w obroty. Poza tym na zimnym silniku odzywaja sie juz popychcze, no i drobne wycieki oleju (ale to auto z francji a tam tak nie dbaja o auta jak niemcy) (Silnik)
3,4
~kuku
Avant 2.0 90KM 66kW
Jak na 2,0 to straszny muł ale bardzo elastyczny, gdybym drugi raz kupował b4 brał bym 2,0 115km albo 2,3 136km - podobnie palą a osiągi o niebo lepsze. (Silnik)
2,9
~Driver
Sedan 2.0 90KM 66kW
Duża pojemność i mało koni - generalnie muł. Z drugiej strony bardzo trwały i doskonale nadaje sie do lpg. Jeżeli nie zależy ci na osiągach tylko na ekonomice - polecam. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4
11,6
12,4
4,1
~audi80b4abt@wp.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
Ogólnie jeżdzę tym autem ponad 3lata,jestem z niego bardzo zadowolony,jest to auto 16letnie i nie mogę wymagać od niego niewiadomo czego?Za te pieniądze naprawdę warto,rdzy ani śladu,usterki są do przyjęcia,tanie części i samemu można dużo przy nim zrobić,bo jest proste.Napewno następne też będzie 80b4 z tym samym silnikiem ale koniecznie z klimą,polecam te auto.