Lista ocen Audi 80 B4 (235)

~duch113
Sedan 2.0 90KM 66kW
Blacha która nie koroduje..silnik który sie nie psuje..zawieszenie wytrzymałe miękkie duży komfort i jakość wykonania wnętrza auta to naprawde coś wspaniałego..u kolegi w 5 letnim aucie widać przetarcia czego u mnie cięzko sie doszukać a auto ma 18 lat !!!!
3,8
~Łukasz
Avant 2.0 90KM 66kW
wersja 90-konna nie należy do bardzo żwawych, ale co się dziwić, autko waży swoje. (Silnik)
~Blondas26@o2.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
śilnik jak na 90km nieżle sobie radzi z tym ciężarem no i 190km/h to całkiem niezły wynik kultura pracy dobra gdyby nie fakt że sonda lambda padła i obroty fuzlowaly założyłem uniwersalną ktura jest do bani i bede musiał zainwestować w orginał,silnik super oleju nie pali ani grama nawet sie nie poci pod moja nogą a wolno nie jeżdze!!! (Silnik)
~Krychu
Sedan 2.0 90KM 66kW
Silnik raczej do jazdy ze stala predkoscia, ale za to zywotny i maloawaryjny. Na instalacji LPG mam przejechane okolo 200 tys. i papier z silnika sie jakos nie robil. (Silnik)
~Micharttttt
Avant 2.0 90KM 66kW
Auto pancerne i tak samo się je prowadzi. Typowy "Niemiec". Toporne w prowadzeniu się da się przyzwyczaić no dość precyzyjne w prowadzeniu. Dobra auto do wożenia gnoju od wsi do wsi
~krychu
Sedan 2.0 90KM 66kW
Nastepne bedzie Audi tylko zastanawiam sie nad Audi A6 C4 avant, ale ogolnie jestem bardzo zadowolony.
~Dygin
Sedan 2.0 90KM 66kW
Trochę za mało 90 KM w stosunku do masy auta ale radzi sobie dobrze. Bardzo żywotny. Zimny trochę "cyka" ale gdy się rozgrzeje to chodzi prawie niesłyszalnie. (Silnik)
~krychu
Sedan 2.0 90KM 66kW
bardzo przyjemne wrazenia ( spokojna i wygodna jazda )
~sekol3
Sedan 2.0 90KM 66kW
naprawdę auto stworzone na każde warunki,miasto ,trasa,podobno nawet wytrzymalsze niz nowsze typy A4
3,3
~pablo_80
Sedan 2.0 90KM 66kW
jeżeli samochód jest zadbany i w dobrym stanie to jest to konkretna propozycja dla osob które chcą jezdzic wygodnym niemieckim samochodem za relatywnie niewielkie pieniądze