Lista ocen Audi 80 B4 Sedan (244) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 402 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~janek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
auto mialem przez ok 3 lata .sprzedalem ,gdyż chciałem kupić coś młodszego.wybrałem za namową kolegi GOLFA 4 KOMBI 115 KM.po czasie przyznaje ,ze audi jest naprawde dobrym samochodem.W audi nie trzeszczaly plastiki,nie bylo tak czuć nierównosci i dziur.,mimo ,ze kola rowniez byly 15\'.koszty napraw o wiele nizsze,spalanie ok.5 litrow,blacharka super (jeden problem juz z glowy).jezeli chodzi o niezawodnosc to tylko wieksze sprawy drobiazgow...
~koko2koko
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Model ma swoje lata, także drobnostki zawsze się znajdą. Najczęsciej to przepalone żarówki podświetlenia zegarów czy przełącznik zespolony od kierunków - taka przypadłość modelu. Warto kupować oryginalne elementy zawieszenia, bo zamienniki są tanie i dostępne ale ich jakość jest tragniczna( nowy element można po roku wymieniać śmiało na drugi). Zdarzyły mi się dwa razy porwane osłony przegubów zewnętrznych, ale to już wiek zrobił swoje....
~hr.w.v.B
Sedan 2.0 90KM 66kW
niezawodność ?? niczego nie można do 80-tki porównać NICZEGO!!!!!!wszystkie inne nowe samochody to wynalazki które po to tylko wyprodukowano aby głupi ludzie płacili ciężkie pieniądze na naprawy bez gwarancji na dojechanie do celu!! jeździłem wieloma i wiem co to awarie i to akurat w takim czasie gdzie samochód jest najbardziej potrzebny,drobnych usterek nie stwierdziłem bo ich po prostu nie mam!! karoseria mimo tylu lat jest jak nowa i...
~Gall Anonim
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Są, linka od klamki do otwierania drzwi potrafi się zepsuć, nagrzewnicę raz trzeba było wymienić, tulejki w wahaczach, kable elektryczne te przy silniku po iluś latach trzeba było wymienić aby nie było przebicia, oraz sondę lambda odpowiadająca za odpowiednią mieszankę paliwa i powietrza spalanego w silniku też po 25 latach trzeba było zastąpić nową, więcej usterek nie pamiętam.
~SEBA
Sedan 2.0 90KM 66kW
Zrobiłem nim narazie 30.000 km i wygląda to tak: drążki stabilizatora,tuleje wachacza przedniego,sprzęgło kpl,łożysko w kole tylnym,awaria oświetlenia lamp tył(kabel przy klapie pęka w środku(pamiętajcie to przypadłość każdego audi b4-sedan),i teraz ten olej(nie cieknie,spala znaczne ilości).Ale to pewnie wina porzedniego właściciela-ciężka noga i taki efekt.
~Kacper
Sedan 2.0 90KM 66kW
Jedyna usterka która wystąpiła sama z siebie to urwana linka od klamki w drzwiach. Reszta usterek (spalony bezpiecznik, brak podświetlenia zegarów) była spowodowana moimi błędami przy grzebaniu przy tym samochodzie, na każdą z tych usterek nie licząc diagnozy poświęciłem łącznie 5 godzin.
~Tom_TT
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Na silnik nie ma rady 1.9 TDI nie do zajechania, pomijając części eksploatacyjne to raczej nic się nie dzieje.Z takich co pamiętam -wspomniane pokręteła, -ostatnio miałem problemy z silniczkiem od szyb, -i lubi się czasami spalić żarówka od podświetlania zegarów-(chyba w każdej 80-tce)
~Dygin
Sedan 2.0 90KM 66kW
Gdyby nie defekt skrzyni biegów ( jeżdze z uszkodzoną juz 10 000 km) to auto praktycznie jak na wiek bezawaryjne, zero rdzy, małe usterki takich rzeczy jak podświetlenia przycisków, nie dziłające siłowniki klapy tylniej, zanikanie łaczności czujnika paliwa i temperatury poza tym wszystko OK, polecam
~Adasiek z Audi 80
Sedan 1.6 E 100KM 74kW
Normalnych usterek praktycznie nie ma, ale drobnych się uzbiera. Np. zacinająca się elektryczna szyba, szybko palące się żarówki w klamkach (niezły bajer, co nie?) itp. Ważne, że silnik zdrowy! A drobne usterki ujdzie łatwo naprawić, więc dla mnie nie jest to jakiś problem.
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4 Sedan
5,7
12,3
13,1
~biały
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
wymieniałem dużo rzeczy nie bede wymieniał, ale praktycznie wszystkie naprawy z racji normalnego wyeksploatowania no z racja wieku z drobiazgow to raczej nic bo nie mam bogatego wyposażenia to i psuć zię nie ma co elektryka niezawodna[pewnie dlatego że niskomplikowana]
Audi 80 B4 Sedan