Lista ocen Audi 80 B4 Sedan (285) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 361 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MICHAŁ - CYGAN
Sedan 2.0 90KM 66kW
jak na moją kieszeń - średniego Polaka - to jest wymarzone auto, badania techniczne w granicach 160 zł (już z gazem), przegląd instalacji gazowej niewiele ok. 150 zł/rok + inne niezbędne zabiegi kosmetyczne, wymiana gumek na przednim zawieszeniu itp. = z mojego punktu widzenia auto jest przyjazne kieszeni.
~Przemek_kosz
Sedan 2.0 90KM 66kW
Zużycie paliwa oscyluje w granicach 6.5 do 11 l/100km ,a zużycie gazu mieści się od 8 do 12 l/100km z właczona klimatyzacją przy normalnej jeździe.Wymiana olej jest co 15tyś. i kosztuje ok. 100 PLN w zależności od ceny oleju i filtra, pasek rozrządu wumieniany jest co 90tyś i kosztyje ok. 130 PLN z rolką
~Adasiek z Audi 80
Sedan 1.6 E 100KM 74kW
Stary samochód = większe koszty. Może nie pali jakoś dużo, ale mógłby mniej jak na samochód z silnikiem 1.6 100KM. Ponadto nowe prawo sprawi, że koszty ubezpieczenia znacznie pójdą w górę, przez co koszty utrzymania bardzo się zwiększą. No ale daję 3 gwiazdki.
~Radek
Sedan 2.0 90KM 66kW
części dość tanie trochę spore spalanie jak na taką moc, ale nie jest to silnik najnowszej generacji spalanie na gazie trochę większe niż na benzynie w trasie udało mi się osiągnąć spalanie 9,4 l. a w mieście przy jeździe w korkach i w zimę wychodziło nawet 13l.
~artur.u@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Jak na tą pojemność przyzwoita.W nowszych silnikach nowszej generacji waha się podobnym spalaniem przy tej samej pojemności.Gdyby ceny benzyny były adekwatne do zarobków Polaków na pewno sprzedaż aut silnikiem benzynowym była by porównywalna ze sprzedażą aut z silnikiem diesla.
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
5,6 średnie spalanie to doskonały wynik. w trasie non stop 160 autostrada ausria chorwacja 4 osoby plus pełny bagażnik lekko ponad 6 l. zawieszenie niezniszczelne tylko łacznik stabilizatora czesto do wymiany. osprzęt silnika bardzo drogi lubi padac zawór egr ale można go zaslepic
~zbyszek.1703@neostrada.pl
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Zależy kto jaka ma nogę?Ja jeżdze na gazie i daje jej po garach zdrowo.Jestem zadowolony ze spalania miasto 15-17l trasa 9,5- 13.Co do ceny przeglądów i napraw to chyba nie jest tak drogo?Wymieniałem amorki,klocki i inne takie drobnostki i jakos nie krzywilem sie płacąc za nie.
~harpa@interia.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
Audi w wersji benzyna nie należy do ekonomicznych samochodów. Jeśli przemieszczamy się głównie na trasie to można liczyć na 7-9l w zależności od prędkości i stylu jazdy. Jazda po mieście dużo szybciej wykańcza pojemny bak (66l) - spalanie katalogowe 10.8l/100.
~rhytmic
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
moje audi pobiera srednio około 10 l lpg a na trasie nie wiele mniej bo około 9,5 to jak na 2,0 motor to chyba przyzwoita dawka paliwa>> ceny napraw tez nie wygórowane w porównaniu z iinymi modelami cena elementów do wachaczy tylko około 12 zł za sztuke ogólnie niezle !!
~ds
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
super! w trasie 4,7-5,0l/100km, średnio 6,0-6,2l/100km. Ceny części niskie, znikoma awaryjność (chyba że trafiłem na świetny egzemplarz), duża dostępność części, niskie koszty utrzymania i nie wymaga niewiadomo jakich wykwalifikowanych fachowców-mechaników:)
Audi 80 B4 Sedan