Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1994 (61) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~w3d
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
przez 3 miesiące użytkowania praktycznie co tydzień zaglądanie pod maskę. Stare samochody TDI to nie są żadne nieśmiertelne, jak to mówią mity \"nie do zdarcia\". Trzeba lubić motoryzację i grzebanie przy starym aucie żeby nim się poruszać. Ale to jest cena za jeżdżenie samochodem-legendą jest bardzo duży komfort z jazdy, prawie jak mercedes. Żeby nie ta naprawa silnika z powodu wywalanej cieczy i nie pękające wężyki paliwa, powiedziałbym że...
~WLODEK
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
WYMIANA ELEKTRONIKI POMPY(1500 ZŁ),WYMIANA AMORTYZATORÓW,WYMIANA REGULATORA SIŁY CHAMOWANIA-600 ZŁ,WYMIANA TYLNEGO ZACISKU CHAMULCOWEGO-1200 ZŁ,PRZEGUBY NAPĘDOWE LEWY I PRAWY-500 ZŁ ŁOŻYSKO PRZEDNIEGO KOŁA 100ZŁ I WIELE INNYCH DROBIAZGÓW,CZYLI BEZAWARYJNOŚĆ AUDI TO CHYBA MIT,JEDYNIE BLACHY TO IDEAŁ.
~Bono Boss
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik jest bardzo trwały i żywotny. Poza normalną eksploatacją części tj. łożyska, klocki, amortyzatory, poduszki na silniku, to większych problemów nie miałem, nie mam i mam nadzieję że dalj nie będe mieć. Turbina jest zdrowa
~rlap@tlen.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeżeli samochód jest utrzymany prawidłowo to brak usterek. Po zakupie miałem usterki w układzie elektrycznym wynikające z nieprofesjonalną wymianą silnika.Po ich usunięciu samochód jest niezawodny.
~Lourq
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Mi niestety raz poszedł nastawnik pompy wtryskowej, po rozebraniu pompy okazalo sie poprzedni właściciel lał rope wraz z rdzą, która uszkodzila pompe.
~pIoTr R
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
po 80 tys zrobinych w polsce to wymiana pompy wodnej koszt 80zl pozatym raz w roku jakies tulejki na wachaczach drazki stabilizacyjne gniazdo nad amorkiem
~Marcin B.
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
tylna klapa nie jest podnoszona razem z tylna pólka i szybo co przeszkadza przy wikszch gabarytowo ladunkach przy tak pjemnym bagazniku
~kris
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Najpoważniejsze wydatki dotyczyły: 1. Przedniego zawieszenia. 2. Hamulców. 3. Usunięcie wycieków płynu chłodniczego.
~Hubert
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Chyba nie trzeba komentować tutaj audi 80, jeśli ktoś ma dobrze utrzymany, zadbany egzemplarz. Inaczej cudów nie ma.
~krzysztof
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
usterki to wymiana wtryskiwacza 400 zł wymiana chłodnicy od klimatyzacji wraz z nabiciem plus robocizna 600 zł to tyle
Audi 80 B4 Sedan