Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1994 (66) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gunia256
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Zastanawiałem się co wybrać 80 B4 1,9 Tdi czy A4 1,6 i teraz wiem, że nie popełniłem blędu!!! Auto praktycznie bezawaryjne o znakomitych właściwościach jezdnych a do tego nieskie spalanie. Tego potrzebowałem i to wszystko ma właśnie znakomita osiemdziesiątka w ostatniej wersji. Kolega kupił A4 i narzeka na stuki w zawieszniu a u mnie nic błoga cisza. Ludzie jeśli szukacie auta w miarę taniego, oszczędnego a do tego wygodnego to b4 z silnikiem...
~Fireblade
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Oooooo tu można pisać i pisać. Polaczki kupujcie niemieckie auta, niech sie sprzedają a wy wierzcie, że nie ma nic lepszego. Za te siano dostajesz starego, wyeksploatanego, przestarzałego technicznie, z niewiadomo jaką przeszłością, mającego 24 właściecieli, nudnego, wyidealizowanego, pancerwagena. Dlatego radze wybrać coś innego typu alfa romeo, peugeot, citroen, nissan bo dostajesz auto za te same siano 5-6lat młodsze. Ale dzieci tego nie...
~w3d
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Zamiast pakować kasę w nowe drogie samochody które biją po kieszeni, lepiej się rozejrzeć za starą 80-tką z 93/94 roku w TDI. Nie odbiega jakością od nowych samochodów, a nie ma tej całej elektroniki która się psuje. Prosty jak budowa cepa. Jechałem nową laguną szefa, plastiki trzeszczały, skrzypiało otwieranie okien elektrycznych, wspomaganie ciężko szło i biło coś w kole. Dużo przyjemniej się jechało moim audi niż tą renią. do pięt mu nie...
~rlap@tlen.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Kupiłem ten samochód trzy lata temu za 13000 zł. Z tym wyposażeniem dzisiaj jest wart ca. 9000 zł. Czy jest druga taka marka co tak wolno spada? Tym się nie musisz martwić jeśli chcesz jeździć bezpiecznie i komfortowo, sprzedać samochód z minimalną stratą po latach lub dbać o niego i jeździć przez lata.
~Tom_TT
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Autko ciągle się trzyma w cenie, pomimo wieku (produkowano 1991 do początku 1995) ludzie potrafią sobie go cenić,a jak ludzie go cenią to znaczy że w parze z tym musi iść jakość, trochę gorzej wygląda to z silnikami benzynowymi ale to nie moja brożka więc się nie wypowiadam.
~LM NYSA
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
NAPEWNO DROŻSZE OD INNYCH MAREK,ALE ZA JAKOŚĆ TRZEBA ZAPŁACIC. W ZAMIAN MAMY AUTO W KTÓRYM NIC NIE PISZCZY, NIE STUKA. MATERIAŁY SĄ BARDZO DOBREJ JAKOŚCI, DOBRZE SPASOWANE. SILNIKI TDI OSZCZĘDNE,DYNAMICZNE I TRWAŁE! SZKODA ŻE A4 MA "KIEPSKIE" ZAWIESZENIE JAK NA NASZE DROGI !!!
~Walek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo solidnie zrobiony, dopracowany - do tej pory nic w nim nie trzeszczy, nie puka a i wnętrze auta prawie niezużyte. Cena jest dość wysoka ale warta jeśli ktoś lubi dbać o to co ma i niechce mieć jakiś większych problemów np. z karoserią.
~Bartek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Za kilka tys. zł można mieć naprawdę porządne auto. Wg mnie lepiej kupić 80-tkę niż te Audi i VW po 2004r. Niby lepiej wyposażone, ale co po tym skoro jakość wykonania jest fatalna. Tymczasem na Audi mało kto narzeka.
~g00di
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Super za 4 tys. zł mam auto, którym robie tysiące km rocznie. Naprawy wyniosły kilka razy wartośc auta, ale nomalne jeździ to się zużywa. Zwykłe awaryjne auto, ale tanie w exploatacji i naprawach. Bardzo trwałe !
~Grzegorz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
cena jest niecowyższa od podobnych aut segmentu D ale warto jest wydać troche więcej i być w pełni zadowolonym z zakupu. a ponadto cena jest wyższa bo w końcu jest to klasa średnia premium :)
Audi 80 B4 Sedan